Wpis z mikrobloga

Dobra Mircy, jedziemy z tematem #afera z tagu #perfumy ze mną i z @Nowakovsky w rolach głównych. Prokuratura ruszyła machinę i mam wezwanie na przesłuchanie na piątek (wysłane 7.10., a dostałem dzisiaj... - brawo Poczta).

Historia afery jest we wpisie ROZPOCZĘCIE AFERY

Pomysł jest taki - każdy użytkownik, który został przez niego oszukany proszony jest o kontakt ze mną na priv. Spróbujemy wykręcić oszustowi grubszy problem z prawem :)

Wołam potencjalnie zainteresowanych (oraz mających potencjalne info o innych oszukanych), resztę proszę o przekazanie informacji o tym wpisie. Z góry dziękuję :)

@Krs90
@chem4tic
@SpeaRRR
@sops
@Kameishi
@Kryspin013
@LordMrok

@EissIckedouw - twierdziłeś, że oleję sprawę i założyliśmy się o dwa flakony Bowling Green. Przegrałeś :) twój komentarz z zakładem
cibronka - Dobra Mircy, jedziemy z tematem #afera z tagu #perfumy ze mną i z @Nowakov...

źródło: comment_1666093154MNBKavbkP6MsluL5EoY4N7.jpg

Pobierz
  • 41
@cibronka: dobrze, że nie na trzemeskiej XD

kruciutko z frajerstwem. W pon wysyłałem paczkę, miałem wysłać w niedzielę, ale okazało się, że nie mam taśmy XD w niedzielę wieczorem dostałem jakiś dreszczy, w poniedziałek rano ból głowy, że myślałem, że mi głowę #!$%@?. #!$%@?, wziąłem apap, #!$%@? poszedłem kupić taśmę i wysłać do paczkomatu. Były 24* w poniedziałek, a ja kalesony założyłem, żeby mnie nie przewiało XD