Wpis z mikrobloga

Dobra Mircy, jedziemy z tematem #afera z tagu #perfumy ze mną i z @Nowakovsky w rolach głównych. Prokuratura ruszyła machinę i mam wezwanie na przesłuchanie na piątek (wysłane 7.10., a dostałem dzisiaj... - brawo Poczta).

Historia afery jest we wpisie ROZPOCZĘCIE AFERY

Pomysł jest taki - każdy użytkownik, który został przez niego oszukany proszony jest o kontakt ze mną na priv. Spróbujemy wykręcić oszustowi grubszy problem z prawem :)

Wołam potencjalnie zainteresowanych (oraz mających potencjalne info o innych oszukanych), resztę proszę o przekazanie informacji o tym wpisie. Z góry dziękuję :)

@Krs90
@chem4tic
@SpeaRRR
@sops
@Kameishi
@Kryspin013
@LordMrok

@EissIckedouw - twierdziłeś, że oleję sprawę i założyliśmy się o dwa flakony Bowling Green. Przegrałeś :) twój komentarz z zakładem
cibronka - Dobra Mircy, jedziemy z tematem #afera z tagu #perfumy ze mną i z @Nowakov...

źródło: comment_1666093154MNBKavbkP6MsluL5EoY4N7.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
Z wykopkami się nawet chrzanu nie trze, od lat tu są afery w stylu ktoś pożyczył śmierdzący namiot a drugi nie oddał, paczki na święta nie nadają albo pietruszki wysylaja xD

A wy se #!$%@? bliki wysyłacie w tym rezerwacie klaunów, beka
  • Odpowiedz
@cibronka: tyle frajdy za jedyne 80 zł? Kurcze też bym sobie pochodził po prokuraturach i zobaczył jak to wygląda na żywo, może jakąś kawką poczęstują albo co. A i zwolnienie w pracy będzie przecież nie będą robić problemu jak powiem że idę do prokuratury na przesłuchanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a że godzina wyznaczona to co zrobić

takie zawiadomienie coś kosztuje?
  • Odpowiedz
@cibronka czego spodziewać się po śmieciu który okradł własną matkę i dziewczynę?
Za daleko mam do Holandii ale mam nadzieję, że ktoś mu w końcu palce połamie tak żeby złamanym nosem musiał pisać na telefonie.
A na starość i tak zdechnie w przytułku choć powinien pod płotem.
  • Odpowiedz
tyle co list polecony i ewentualne konsultacje z prawnikiem podczas pisania zawiadomienia.


@cibronka: nieźle! Jeszcze można by na tym zarobić na youtube xD Łowca oszustów, łapie się na wałki tylko po to żeby zgłosić oszusta do prokuratury i robi relacje z przesłuchań i tego co prokuratura tam wysmarowała xD Postrach prokuratorów umarzających wszystko jak leci niczym Emil postrach straży miejskiej. Zastanawiam się tylko czy z punktu widzenia prawa oszustwo jest
  • Odpowiedz
@cibronka: a tak poważnie to jakiś kanał na youtube opisujący proces to nie głupi pomysł, pokazałby wielu ludziom jak to wygląda. Np dobrze wiedzieć że wzywają na osobiste przesłuchanie :/

Sam mieszkam za granicą i kiedyś odpuściłem ch*jowi który mi zniszczył mieszkanie przed zwolnieniem (narobił 4500 kosztów a z kaucji zatrzymałem jedynie 3500 więc 1000 w plecy) ale prawnik powiedział jasno że niestety istnieje ryzyko że jak wniosę sprawę to
  • Odpowiedz
@cibronka: jak znam policje to nie wykryją sprawcy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) niedawno sam zgłosiłem zniszczenie mienia (około 15K) były ewidentne ślady butów skąd sprawca przyszedł i gdzie poszedł lecz biedaki akurat psy do "tropienia" były na wyjeździe no i wiesz pan nic się nie poradzi jutro to już będzie za
  • Odpowiedz