Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem typem introwertyczki, moje hobby poza pracą to głównie: #grykarciane (#karty #poker), #gryplanszowe #planszowki, #bilard #snooker, #perfumy i #czekolada. Jeżeli macie podobne zainteresowania, to jakie #hobby jeszcze moglibyście mi polecić? Co was jeszcze pasjonuje? Chcę poszerzyć swoje horyzonty, a może omija mnie coś ciekawego dla ludzi w naszym typie. #pasje #zainteresowania #pytanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #634c6cdfe29183d7f11f2471
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jestem typem introwertyczki, moje h...

źródło: comment_1665999089mp1nRBzyMua6E4VDue0c1V.jpg

Pobierz
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania:
Podpinam się pod strzelaniem, o którym pisał Mirek wyżej. Dobrze robi na napięcie, jest satysfakcja z postępów, a uczucie po, jak się kolana czasem uginają - super :) Możesz iść sama, możesz ze znajomymi, są opcje.

Idzie zima, możesz spróbować np. robienia na drutach, żeby ruszyć trochę ręce i jeśli wolisz też jakieś zajęcie, gdzie jesteś sama ze sobą :)

Ogólnie z tego, co wymieniłaś, to dużo zajęć jest „siedzących”.
@AnonimoweMirkoWyznania: moim hobby tez są perfumy, w planszówki lubię pograć (gamesboardarena polecam jak znajomi mieszkają daleko).
Brakuje w Twoim hobby ruchu, polecam rower.
Aby spotęgować wysiłek (chęć nasladowania swojego idola) to w sezonie poza zimowym polecam #kolarstwo, jest super strona procyclingstats, która dość szybko wprowadzi Cię w świat wyścigow i pozwoli dość szybko ogarnąć komu i kiedy kibicować (np góral raczej nie ma szans w sprincie na płaskim etapie, więc