Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #niebieskiepaski #dieta #jedzenie
#mirkokoksy #makro #fitatu #silownia

Takie makrosy i kcal spoko na mase? Raczej jem codziennie powyzej 3500 kcal. Czasami nawet pod 4k może wlatywać.
Większość tłuszczu to z 2x Muffinów z wedla (które dają łącznie 1000 kcal). Tym sobie podbijam.
Moja waga 86kg, wzrost 197cm.
Ostatnia masa skończyła się na maks 90kg, a redukcja 83kg. Teraz może przyatakuję 95kg. Ogolnie to jestem silniejszy przy tych 85kg, niz wtedy na masie 90kg, także jest DOBRZE.
Wrzucałem tutaj zdj z redu, to może sb ktoś poszukać. Teraz jest minimalnie gorzej ale czuję się jakby większy, niż wtedy. Możliwe ze troche bardziej podlany byłem.
Ogolnie, to te muffiny wedla mnie zastanawiaja, czy to dobry pomysł. Lubie mieć codziennie coś słodkiego. Nie wiem, czy idzie serio budować suchą mase mięśniową (bez tluszczu), czy to raczej bajeczka. Na koksie na pewno. Sporo tez zależy od genetyki. Mi trochę szkoda czasu na mikro przyrosty. Jestem raczej ektomorfik (choć mam bary i waskie biodra), bo mam bardzo drobne kosci. Zawsze chudzielcem byłem i to się przekłada na budowanie miesni. Nie idzie to zbyt szybko. Mam kolege, co jest większy ode mnie, a tylko biega xD. Łydy to ma takie, jak Pudzian i to nie od biegania, bo zawsze takiej miał. Dać go ka siłkę, to rosnie jak #!$%@? (dlatego nie chodzi).

Dajcie jakieś rady co do tej diety. Trenuję 4x w tygodniu. W sumie gdzieś 10h (2x3h i 2x2h). Planuje jeszcze dodać 1x basen i 1x morsowanie (z lekkim bieganiem przed) :D
LadnyChlopczyk - #mikrokoksy #niebieskiepaski #dieta #jedzenie 
#mirkokoksy #makro #...

źródło: comment_1665937979jzOTG2bJaszjNLZThQsqP6.jpg

Pobierz
  • 9
@LadnyChlopczyk: Makro jak makro, zależy jak wygląda Twoja sylwetka. Muffiny do nabijania tłuszczy, to bardzo słaby pomysł. Lepiej nabij te tłuszcze czymś zdrowszym, nieprzetworzonym. Co do budowania sylwetki naturalnie bez ulania się, to w pewnym sensie jest to możliwe w pewnych granicach, ale to zależy od przypadku danej osoby. Nie ma na to reguły.

Dajcie jakieś rady co do tej diety.


@LadnyChlopczyk: Ja tu nie widzę żadnej diety poza makrosami.
@Pozytywny_gosc: Dzięki, mniej więcej tak to rozumiałem. Ogolnie to srednio było u mnie z liczeniem do tej pory i generalnie zdecydowanie latwiej bylo mi redukować. Masa to szla tak z 1kg na miesiac.
W sumie pojde na badania tescia. Ostatnim razem mialem przy gornej granicy. Teraz jem niby w glownej mierze zdrowo (czysto) ale mam np monsterka ultra prawie codziennie do obiadku albo wlasnie te mufinki. Czasami frytki zamiast ziemniaków wpadły.
@LadnyChlopczyk makro git, serio lepiej mieć więcej białka niż zapychać się piernikami xdd, tłuszcze możesz nabijać orzechami, nasionami, tlustym nabialem, olejami czy rybami, bo całe tłuszcze z jakichs muffinow to pomyłka. Jeśli lubisz mieć coś słodkiego to mimo wszystko celuj w coś o niskiej zawartości tłuszczu