Wpis z mikrobloga

@saakaszi: Powtórzę za tygodnikiem „Nie”. Najpierw niech oni sami przyjmą te wartości chrześcijańskie. Jak przyjmą to może przestaną innym mówić co mają robić.
  • Odpowiedz
@saakaszi: zwiększyć wydobycie papieżów, młodzież wytrzyma ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mogę się już doczekać przyszłorocznej obowiązkowej czarnkowej "etyki" napisanej na KUL-u xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@saakaszi: Jestem osobą niewierząca i nie mam osobiście problemu z chrześcijańskim systemem wartości. Ogólnie to chyba na tym systemie wartości cała Europejska kultura się opiera od zawsze. Ale może nie wiem wszystkiego. To jakaś bardzo problematyczna kwesta jest aktualnie?
  • Odpowiedz
z chrześcijańskim systemem wartości


@CheSlaw: to oklepany slogan bez żadnej wartości. Jak sie jednak dogłębnie wczytasz w te chrześcijańskie wartości to zobaczysz jaki top syf i okrucieństwo na przestrzeni lat. Ale niech już sobie te wartości będą tylko w normalnym kraju nie powinno się o tym trąbić codziennie a ludzie powinni mieć wybór a niedługo kijem będą do klechów ganiać.
  • Odpowiedz
@CheSlaw: wiesz dlaczego europejska kultura się na tym opiera? Bo to nie jest żaden chrześcijański system wartości, tylko system który powstał na długo przed chrześcijaństwem. Ci tylko wzięli to od innych, zmodyfikowali dla własnych potrzeb i mówią 'I made this'
  • Odpowiedz
nie mam osobiście problemu z chrześcijańskim systemem wartości.


@CheSlaw: dopóki za definiowanie tego co chrześcijańskie a co nie nie weźmie się Czarnek, Jarek i Krysia Pawłowicz
  • Odpowiedz