Wpis z mikrobloga

@inko-gnito: Masz mieszkanie zakupione powiedzmy w 2000r., przyjmijmy Warszawę. Sumujesz ile wynosiła zagregowana inflacja w okresie 2000r.-2022r., porównujesz z wartością mieszkania zsumowaną wraz z ROI uzyskanym za wynajem (dla hardcorowców można sobie przyjąć, że kapitał leży w tym czasie na lokacie zamiast zakupionego mieszkania) przez ten okres i masz odpowiedź. URUS czy ZMALAU. ( ͡° ͜ʖ ͡°) I czy mieszkanie dobrze obroniło wartość nabywczą twoich pieniędzy/zwyciężyło inflację.
@CaptainSparrow: mylisz pojęcia. Pisałeś o dochodzie pasywnym, o który to dochód ja pytam. A ty porownujesz teoretyczną wartość starego mieszkania w stolycy do inflacji z prawie ćwierćwiecza. Żeby mieć dochód, musisz je sprzedać. A z tego co pisałeś, ty je wynajmujesz. Więc dochód, o którym napisałeś we wcześniejszym wpisie jest tylko dochodem teoretycznym. A ja pytam o FAKTYCZNY dochód pasywny, który osiągasz.

Zrób przysługę dla wykopu i nie bierz się za
Zrób przysługę dla wykopu i nie bierz się za edukację kogokolwiek na jakikolwiek temat.


@inko-gnito: a czego oczekujesz od gościa, który w tym samym wpisie usiłuje wyłożyć Ci swoja rację i #!$%@? się do Ciebie, bo nie wiesz co odpisać xD
@PrzekliniakCQ: najlepsze jest to, że wiedziałem co odpisać. Tylko on tak szybko napisał to "I co, teraz głupio coś odpisać, co?" i wstawił screena (którego już usunął), że ja wtedy nawet jeszcze nie widziałem tej jego odpowiedzi i zaczepki. On myśli, że ja siedzie i odświeżam stronę wykopu czekając tylko na jego wpisy xD
Masz mieszkanie zakupione powiedzmy w 2000r., przyjmijmy Warszawę


@CaptainSparrow: nie no przyjmijmy przypadkiem najszybciej rozwijające się miasto najszybciej rozwijającego się kraju regionu, największe w danym regionie Europy/Świata będące stolica największego kraju tego regionu i jednego z największych w UE i będącej na jego wschodniej granicy. No co za przypadkowe miasto wybrałeś. Porównaj to z Radomiem albo Łodzią a nie Warszawa