Wpis z mikrobloga

@Heroina340: Jako nacjol odpowiem ci że środowisko już już podzielone ze względu na wojnę. Generalnie Ruch Narodowy (jak i cała konfa) i Młodzież Wszechpolska albo ma na wojnę wywalone albo jest delikatnie pro rosyjska, natomiast Bąkiewicz jak i Stowarzyszenie Marszu Niepodległości że względu na swoją bliskość z PiSem są nie tyle pro ukraińscy co po prostu anty rosyjscy. Trzecia strona w tym konflikcie czyli ONR,Szturm,III Droga,Autonomiczni Nacjonaliści i inne pomniejsze organizacje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kubson93: bo my nic od tej Ukrainy nie dostaliśmy, nigdy nawet nie chcieli jakoś symbolicznie postawić pomników ludziom pomordowanym na Wołyniu, a wykopki już im tak w dupę wchodzą, że autentycznie domagają się #!$%@? Węgier z NATO i UE bo Obran tam coś sobie gada xD
@Towarzysz_Pawulon: Za bardzo podniecasz się przeszłością. Wołyń był strasznym wydarzeniem, ale jak czytam wysrywy niektórych to mam wrażenie że najchętniej powtórzyliby to wszystko, tylko tym razem przeciw Ukraińcom. Ci ludzie nie są winni temu co się wydarzyło prawie 80 lat temu. No i czemu wykopki mają nie kochać Ukraińców, kiedy ci tłuką ruskich? Jakby rozjechali Ukrainę to zaraz byłyby roszczenia że Polska ma wyjść z NATO bo to historycznie rosyjska strefa
@Gorth: dzięki za info, nie śledzę już za bardzo co się dzieje na prawicy, wiedziałem jedynie tyle że grupy kibicowskie raczej pro UKR, ale z pragmatycznym podejściem, czyli niech im więcej kacapow zginie z rąk ukraińskich, tym lepiej dla Polaków.

Niezły podział tam musiał zajść jeśli ONR i Autonomiczni są w tej sprawie w kontrze do MW i RN, coś tam mi się obijało o uszy że trochę ludzi z ONR