Wpis z mikrobloga

Wczoraj nie widziałem żadnego stojaka na zazwyczaj okupowanych rewirach i przez chwilę nawet pomyślałem że moja akcja przynosi może jakiś skutek, ale...
Sekta Świadków Jehowy dalej poluje na ofiary z Ukrainy i z Polski
~14.10.2022 Warszawa, Hynka, godz. 17:17 (jedna ze stałych miejscówek).

Niemniej zamierzam nadal praktykować umieszczanie informacji na temat ich działalności w formie "znaków poziomych" (pic rel.).
Dzisiejszy odcinek sponsorowany jest przez RODO:
Skończyłem robić napis. Podnoszę głowę, a typ cyka mi fotę swoją komórką XD więc standardowo wyciągam aparat, żeby zrobić to samo, a baba do mnie:
- Ale ja nie wyrażam zgody na robienie zdjęć XDDDD
Pstryk.mp3
- Ale mnie to nie obchodzi - odparłem z szerokim uśmiechem , bo szczerze mnie rozbawiło, że jej pierwsze zdanie już przesiąknięte było hipokryzją :D
I odszedłem. Koniec odcinka.

Wcześniejsze reakcje na takie napisy również byly niespodziewane i bardzo wymowne: śmiech przez łzy, próby ścierania napisu, zasłanianie stojaka przed napisem swoim cialem XD, teksty typu "a może Pan coś opowie o swojej religii?" lub "co to znaczy sekta?" XD
---
Obecnie organizacja-sekta JW.ORG oprócz na Polaków poluje od paru miesięcy również na Ukraińców zagubionych i szukających wsparcia przez wojnę jaka opanowała ich kraj. Widać to chociażby po materiałach reklamowych w języku ukraińskim na potykaczach, perfidnie sugerujących tematykę "pokoju" pod płaszczem tej sekty.

A agenda pozostaje niezmienna: wykorzystywanie ludzi do osiągania celów materialnych za pomocą manipulacji psychologicznych pod pretekstem "wiary" oraz ustawianie służących tym celom nielegalnych stojaków reklamowych (potykaczy) bez uiszczania stosownych opłat jak to robią praworządni obywatele.

Poprzedni wpis i więcej informacji

#swiadkowiejehowy #jehowi #religia #bekazpodludzi #sekta #oszukujo #prawo #wiara #reklama #jehowapill (do obserwowania/czarnolistowania) #ukraina
Pobierz bizonsky - Wczoraj nie widziałem żadnego stojaka na zazwyczaj okupowanych rewirach i ...
źródło: comment_1665763130Qu5SMPrc7ipvjesbQyRD5T.jpg
  • 49
@bizonsky: mam o królu północy xd jest też o królu południa, który nie jest na południu, ale w świadkowej interpretacji Biblii to nie ma znaczenia xd trochę tekstu:

Po rozpadzie Związku Radzieckiego w roku 1991 żyjący tam słudzy Boży otrzymali „niewielką pomoc” — przez pewien czas zaznawali wolności (Dan. 11:34). Wreszcie mogli bez przeszkód pełnić służbę. Liczba głosicieli mieszkających w krajach dawnego bloku komunistycznego szybko wzrosła do setek tysięcy. W kolejnych
@bizonsky: weź jeszcze zwróć uwagę na to, jeszcze raz zacytuję:

Podczas dni ostatnich król północy wtargnął do „Pięknej Ziemi” wiele razy. Na przykład nazistowskie Niemcy prześladowały i zabijały sług Bożych, zwłaszcza w trakcie II wojny światowej. A gdy po wojnie rolę króla północy przejął Związek Radziecki, on także prześladował sług Jehowy, skazując wielu z nich na zesłanie.

Widać tu, że kiedyś dla ŚJ królem północy były nazistowskie Niemcy. To tylko jeszcze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@powodzenia: a no właśnie nie. Nie ma tam jakichś długów, problemu z alkoholem czy cos w ten deseń. Moze zbyt dosadnie nazwalem ich piszac, ze cwaniactwo. Tak czy siak znam ich 10 lat a w ciągu kilku minutach miesięcy odwrócić się od rodziny bo teraz mają nową