Wpis z mikrobloga

Wczoraj nie widziałem żadnego stojaka na zazwyczaj okupowanych rewirach i przez chwilę nawet pomyślałem że moja akcja przynosi może jakiś skutek, ale...
Sekta Świadków Jehowy dalej poluje na ofiary z Ukrainy i z Polski
~14.10.2022 Warszawa, Hynka, godz. 17:17 (jedna ze stałych miejscówek).

Niemniej zamierzam nadal praktykować umieszczanie informacji na temat ich działalności w formie "znaków poziomych" (pic rel.).
Dzisiejszy odcinek sponsorowany jest przez RODO:
Skończyłem robić napis. Podnoszę głowę, a typ cyka mi fotę swoją komórką XD więc standardowo wyciągam aparat, żeby zrobić to samo, a baba do mnie:
- Ale ja nie wyrażam zgody na robienie zdjęć XDDDD
Pstryk.mp3
- Ale mnie to nie obchodzi - odparłem z szerokim uśmiechem , bo szczerze mnie rozbawiło, że jej pierwsze zdanie już przesiąknięte było hipokryzją :D
I odszedłem. Koniec odcinka.

Wcześniejsze reakcje na takie napisy również byly niespodziewane i bardzo wymowne: śmiech przez łzy, próby ścierania napisu, zasłanianie stojaka przed napisem swoim cialem XD, teksty typu "a może Pan coś opowie o swojej religii?" lub "co to znaczy sekta?" XD
---
Obecnie organizacja-sekta JW.ORG oprócz na Polaków poluje od paru miesięcy również na Ukraińców zagubionych i szukających wsparcia przez wojnę jaka opanowała ich kraj. Widać to chociażby po materiałach reklamowych w języku ukraińskim na potykaczach, perfidnie sugerujących tematykę "pokoju" pod płaszczem tej sekty.

A agenda pozostaje niezmienna: wykorzystywanie ludzi do osiągania celów materialnych za pomocą manipulacji psychologicznych pod pretekstem "wiary" oraz ustawianie służących tym celom nielegalnych stojaków reklamowych (potykaczy) bez uiszczania stosownych opłat jak to robią praworządni obywatele.

Poprzedni wpis i więcej informacji

#swiadkowiejehowy #jehowi #religia #bekazpodludzi #sekta #oszukujo #prawo #wiara #reklama #jehowapill (do obserwowania/czarnolistowania) #ukraina
bizonsky - Wczoraj nie widziałem żadnego stojaka na zazwyczaj okupowanych rewirach i ...

źródło: comment_1665763130Qu5SMPrc7ipvjesbQyRD5T.jpg

Pobierz
  • 49
@bizonsky: w sumie to o co chodzi? w jaki sposób oni są gorsi od kościoła katolickiego? imo uparcie demonizowanie ich i nazywanie sektą to objaw polskiego zaściankizmu i efekt katolickiej ksenofobii i prania łba, że każda ich konkurencja to zło. znam świadków i to może i zdewociali, ale w porządku, uczciwi i nieszkodliwi ludzie. nikogo do niczego nie zmuszają. może poszukaj sobie innej misji, bo dla mnie to co robisz, to
w sumie to o co chodzi? w jaki sposób oni są gorsi od kościoła katolickiego?


@powodzenia ja nie pisze że oni są od kogoś gorsi więc nie za bardzo rozumiem za zasadne podnoszenie takiego argumentu w dyskusji

uparcie demonizowanie ich i nazywanie sektą to objaw polskiego zaściankizmu i efekt katolickiej ksenofobii i prania łba, że każda ich konkurencja to zło.


@powodzenia piszesz o moich słowach, więc odnosisz się bezpośrednio do mnie nie
@powodzenia: To ja Ci powiem na moim przykładzie. Rodzice mojej (wtedy)narzeczonej zostali świadkami Jehowy. Podobno byli w jakimś dołku finansowym (zawsze narzekali na kasę ale ogólnie cwani i niczego nie brakowało. Ot takie pieprzenie jak co drugi polaczek) i ktoś wyciągnął do nich pomocną dłoń. Przez długi czas dostawaliśmy różne propozycje, że może przyjść na spotkanie z kimś, kto dłużej w tym siedzi. Potem jakieś linki na jw.org dostawałem od nich
@powodzenia: Nie zmuszają bo każdy ma #!$%@? na to bo nie mają na nic wpływu. Genezę opisałem Ci w drugim poście. Ja nie mogę patrzeć na świadków i dla mnie to odklejeńcy ze względu na to, że straciłem kontakt z teściami. Jak spotkamy się, co jest teraz już rzeczą rzadką bo tylko gadają jacy to bracia i siostry są super a ludzi ze "świata" najlepiej zrównać z ziemią. Ja jako katolik
@bizonsky: imo trochę cringe, że napisałeś komentarz i sam okrzyknąłeś się zwycięzcą pisząc zezłomowaned xD mi rigcz by na to nie pozwolił, aczkolwiek bez wątpienia jesteś tu na wygranej pozycji, bo #!$%@? śj zawsze dostaje dużo plusików

odnosząc temat do kościoła chciałem tylko wyrazić zdziwienie, że stojący gdzieś na uboczu ludzie, którzy w żaden sposób nie są nachalni, powodują u ciebie taki bul dupy. gdyby tak porównać ŚJ do kościoła, to
@powodzenia jaki ty masz niby rozum i godność, jak udowodniłem że w jednym zdaniu stosujesz dosłownie wszystkie najbardziej chamskie w dyskusji metody, które powszechnie w internecie są uważane, jjako używane przez trolli i ludzi o skrajnych poglądach ze względu na brak merytorycznych argumentów.

A teraz powielasz te brednie po czym piszesz że nie zamierzasz kontynuować dyskusji, bo z doświadczenia wiesz że to do niczego nie prowadzi.
To po co ją zaczynasz?XD

My