Wpis z mikrobloga

Wczoraj nie widziałem żadnego stojaka na zazwyczaj okupowanych rewirach i przez chwilę nawet pomyślałem że moja akcja przynosi może jakiś skutek, ale...
Sekta Świadków Jehowy dalej poluje na ofiary z Ukrainy i z Polski
~14.10.2022 Warszawa, Hynka, godz. 17:17 (jedna ze stałych miejscówek).

Niemniej zamierzam nadal praktykować umieszczanie informacji na temat ich działalności w formie "znaków poziomych" (pic rel.).
Dzisiejszy odcinek sponsorowany jest przez RODO:
Skończyłem robić napis. Podnoszę głowę, a typ cyka mi fotę swoją komórką XD więc standardowo wyciągam aparat, żeby zrobić to samo, a baba do mnie:
- Ale ja nie wyrażam zgody na robienie zdjęć XDDDD
Pstryk.mp3
- Ale mnie to nie obchodzi - odparłem z szerokim uśmiechem , bo szczerze mnie rozbawiło, że jej pierwsze zdanie już przesiąknięte było hipokryzją :D
I odszedłem. Koniec odcinka.

Wcześniejsze reakcje na takie napisy również byly niespodziewane i bardzo wymowne: śmiech przez łzy, próby ścierania napisu, zasłanianie stojaka przed napisem swoim cialem XD, teksty typu "a może Pan coś opowie o swojej religii?" lub "co to znaczy sekta?" XD
---
Obecnie organizacja-sekta JW.ORG oprócz na Polaków poluje od paru miesięcy również na Ukraińców zagubionych i szukających wsparcia przez wojnę jaka opanowała ich kraj. Widać to chociażby po materiałach reklamowych w języku ukraińskim na potykaczach, perfidnie sugerujących tematykę "pokoju" pod płaszczem tej sekty.

A agenda pozostaje niezmienna: wykorzystywanie ludzi do osiągania celów materialnych za pomocą manipulacji psychologicznych pod pretekstem "wiary" oraz ustawianie służących tym celom nielegalnych stojaków reklamowych (potykaczy) bez uiszczania stosownych opłat jak to robią praworządni obywatele.

Poprzedni wpis i więcej informacji

#swiadkowiejehowy #jehowi #religia #bekazpodludzi #sekta #oszukujo #prawo #wiara #reklama #jehowapill (do obserwowania/czarnolistowania) #ukraina
Pobierz bizonsky - Wczoraj nie widziałem żadnego stojaka na zazwyczaj okupowanych rewirach i ...
źródło: comment_1665763130Qu5SMPrc7ipvjesbQyRD5T.jpg
  • 49
@bizonsky: Ja bym się chętnie dowiedział jakie mają efekty z tych stojaków. Prawie codziennie mijam ich w drodze do pracy i dosłownie raz widziałem jak gadali z jakimś staruszkiem. Większy ruch mają już nawet cyganie stojący przed galerią.
ludzie mają mózg, potrafią myśleć a mimo to zapisują się do sekty ¯\(ツ)/¯


@bizonsky: @bizonsky: no wlasnie mam mindfuck - bo z jednej strony ultra popieram, a z drugiej jak sam zauwazyles ludzie i tak tam pojda, a jak im to utrudnisz to zapewne znajda sobie inna sekte, wiec pozostaje pytanie czy ma to jakis sens...
@Atk_to_na_tyle: odpowiadałam komuś na to samo pytanie w poprzednim wpisie OPa na jego tagu, więc skopiuję ( ͡° ͜ʖ ͡°):

Normalnie pracują zawodowo, często na cały etat a do tego jebią jeszcze stojąc przy wózeczku i łażąc po domach. Niektórzy po 50-70 godzin miesięcznie. Nikt im za to nie płaci.

Ogólnie oni szybko się pobierają, bo nie wolno im się seksić przed ślubem, w związku z czym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yggdrasill: a ja tam szanuje za taką działalność społeczna tego Mireczka, bo te parówy nielegalnie rozstawiają te stojaki. Może uchroni jedna zbłąkana owieczke przed wpadnięciem w sidła sekty


@evilonep: NIELEGALNY STOJAK!
A czy ma pan pozwolenie na pisanie komenatrzy w internecie?

Wykopek zamordysta dba o ludzi xD