Wpis z mikrobloga

Marzy mi się ogólnopolska ankieta wśród "samotnych matek w wieku 15-30 lat" z jednym pytaniem:

Ile czasu znałaś ojca dziecka, zanim zaszłaś w ciąże?

I odpowiedzi:
-mniej niż miesiąc;
-mniej niż pół roku;
-mniej niż rok;
-mniej niż dwa lata;
-dwa i więcej lat;

Dlaczego taka? Bo aby wszystkie odpowiedzi "mniej niż miesiąc/pół roku" wskazywałyby na to, że liczy się wyłącznie wygląd - nie da się kogoś za dobrze poznać w takim czasie, więc charakter partnera był nieistotny za to wygląd "robił robotę".

Ogólnie fajnie byłoby zrobić taką anonimową ankietę na kilkadziesiąt pytań o takie rzeczy jak ONSy, FWB, trójkąty, stosunki przerywane, ilość partnerów, choroby weneryczne, związki z osobami z zagranicy, incelstwo i podzielić odpowiedzi wg płci i wieku. Może wtedy więcej osób otworzyłoby oczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chociaż białorycerze nawet widząc wyniki, mówiliby że Polki takie nie są, a normiki, że to nie prawda, że ponad połowa młodych facetów rucha rzadziej niż raz na rok o ile w ogóle.

Pierwszym krokiem do walki z problemami jest ich pełne zrozumienie i akceptacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #blackpill #zwiazki #pasta #seks #polska #p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder #humorobrazkowy
Pobierz wqeqwfsafasdfasd - Marzy mi się ogólnopolska ankieta wśród "samotnych matek w wieku 1...
źródło: comment_1665673747dksmWB3oLeYnI3rzNAYFD0.jpg
  • 14
@wqeqwfsafasdfasd:
- Byłam młoda i głupia...*chlip* nie wiedziałam co znaczy dobry mężczyzna... gdybym mogła cofnąć czas *płaku płaku* (,) wybrałabym Ciebie Anonku. Jaka ja byłam głupiaaaa *szloch* nikt mnie tak nie kochał jak Ty *siorb* na prawdę. Spotykałam tylko szmaciarzy którzy mnie okłamywali....() Gdybyś tylko dał mi teraz szansę *łeeeeeeeeeeeeeeeeee*()
- Czasu już nie zmienimy Kasiu. Ale jak masz
"mniej niż miesiąc/pół roku" wskazywałyby na to, że liczy się wyłącznie wygląd - nie da się kogoś za dobrze poznać w takim czasie,


@wqeqwfsafasdfasd:
tia, a potem na wykopie pierwszy lepszy prawak pisze, że pierwsza randka powinna sie seksem konczyc, a jak nie to scancelowac laske xD
Marzy mi się ogólnopolska ankieta wśród "samotnych matek w wieku 15-30 lat" z jednym pytaniem:


@wqeqwfsafasdfasd: mi się marzy żeby powstal w końcu serwis tinderufka.com

Wchodzisz na stronę, wpisujesz imie laski i masz wszystkie dane - z kim się spała, kiedy itd. Faceci wypełniają ankiete - ile kasy facet wydali żeby zaruchać, ile randek do zaruchania, czy jest łatwa, ocena ruchania w skali 1/10 i inne podstawowe parametry.

Wtedy wyobraź sobie,
@wqeqwfsafasdfasd: mi się marzy żeby powstal w końcu serwis tinderufka.com Wchodzisz na stronę, wpisujesz imie laski i masz wszystkie dane - z kim się spała, kiedy itd. Faceci wypełniają ankiete - ile kasy facet wydali żeby zaruchać, ile randek do zaruchania, czy jest łatwa, ocena ruchania w skali 1/10 i inne podstawowe parametry. Wtedy wyobraź sobie, że przed randką z tindera widzisz, czy laska ma przebieg 20, 30 czy 40 chłopa,