Wpis z mikrobloga

@Nester86: tak tylko uścislę, że nie mówimy tutaj o poziomie, bo on jeździ na szosie, a gravela chce, bo jechał na nie swoim przełaju czy tam nawet na gravelu dwa razy i oglądał metę zawodów ¯\_(ツ)_/¯
No i nie musisz szukać sponsorów. Możesz zarobić na swoją pasję. Są też tańsze gravele, nie musi być za 15k.
  • Odpowiedz
@Qardius: gdyby impa miał dalej tu konto to chyba już 3 raz by zakończył cykl mikroblogera xD połamał się całkiem niedawno na szosie i nie mógł jeździć kilka miesięcy, więc teraz organizuje zbiórkę na gravela i będzie startować w zawodach? Brzmi jak świetny plan, co może pójść nie tak? Jeździ niezliczone ilości kilometrów, tego mu nikt nie odbierze. Ale jeździć by jeździć a jeździć by trenować i startować w zawodach
  • Odpowiedz
@Qardius: ale wstyd XD czuję tzw 2nd hand embarrassment czytając tę żebraczą zrzutkę napisaną jakby pisał ją 13-latek. Hehe bzium bzium rowerek ja chcę hehe kolega ma i fajnie ja też chcem bzium bzium hihi :D :D.
Każdy ma prawo robić sobie jakieś zrzutki ale żałosne jest że facet w sile wieku, w pełni sprawny fizycznie idzie na żebry zamiast do pracy. Niech się pozadłuża jeszcze bardziej w kredyty bo
  • Odpowiedz
@Qardius: Proszę nie nakręcać spirali hejtu. Ktoś o słabszej psychice mógłby sobie zrobić krzywdę po tym co impaaa dostał*
*Tak oglądałem jego ostatnią relację na insta. Obiecuję sobie nie nabijać mu już wyświetleń :D
  • Odpowiedz
W profilu ma chyba napisane że jest ambasadorem marki Parle


@Mr_Trabalski: "Ambasador" xD Wiesz jak to w praktyce wygląda? Możesz kupić ich ciuchy w nizszej cenie i może czasem coś dostaniesz za darmo, pod warunkiem, że na Twój kod znizkowy (u Impy chyba 7%) jakaś tam liczb osób kupi ciuchy. Taki "ambasador";)
  • Odpowiedz
@Qardius: jak widzę jak ludzie wpłacają jakimś kobietom pieniądze na opłacenie raty, czynszu, czy innego gówna to aż sam mam ochotę założyć taką zbiórkę na jakieś swoje własne zachcianki
  • Odpowiedz
sumie dopiero teraz przeczytałem opis - on w końcu chce gravela czy CX’a


@Im_from_alaska: nie mam pojęcia. Mikler, o którym tam pisze, jeździ głównie na przełaju, ale gravela też ma i na nim też startuje. Nie wiem którym się Impa zaraził po przejechaniu, bo ani na stravie go nie obserwuję, ani na Instagramie. Pojęcia nie mam.
Patrzyłam jak był na wykopie, potem od akcji z wypadkiem i trenazerem mam jakiś
  • Odpowiedz
Ale Impa ma chyba więcej niż 20 lat;) Poza tym, zwróć uwagę, że Impa chce rower za 15 000, choć używkę w dobrym stanie kupiłby za 1/3 tej ceny.


@rdza: ale jak używkę za 1/3 ceny jak on w tej zrzutce napisał że zmienia rower co 3 lata żeby być 100% pewnym. To ma w-----ć 3-letni rower z poprzedniej zbiórki i kupić taki sam stary za zrzutkę? no pomyśl trochę
  • Odpowiedz