Wpis z mikrobloga

  • 50
Masz czas na 36k w sezonie to i czas na pracę, drugi etat się znajdzie.
Sam nie zarabiam kokosów, i nie raz musiałem w piękną pogodę, w czasie w jakim mogłem śmigać kilometry iść do drugiej pracy i podreperować budżet żeby było na nowy sprzęt, ciuchy czy inne wydatki związane z tym hobby.
Nie szanuje ludzi zdrowych, w pełni sprawnych do pracy wyciągających rękę po pieniądze na swoje przyjemności
  • Odpowiedz
No napisał, że żyje od pensji do pensji i stąd ta zrzutka;)


@rdza: w takim razie to jeszcze debilniejsze. ktoś kto ledwo wiąże koniec z końcem serio potrzebuje roweru za 15k, a nie przekwalifikowania się, nowych kursów czy umiejętności?
  • Odpowiedz
Ogólnie to nie rozumiem, nie masz kasy ani możliwości zarobić więcej w PL - szukasz pracy za granica np. Islandia, Holandia. Siedzisz tam pół roku na magazynie, fabryce, później masz siano na rower + kasę na życie na najbliższe miesiące. No i możesz pojeździć w innym miejscu. Jedyna przeszkoda może być tutaj lenistwo/wyjście ze strefy komfortu. Sam to kiedyś przerabiałem po studiach, żeby mieć kasę na samochod.
  • Odpowiedz
@rdza: to niech ogarnie inne zajęcia. Kurde. Miałam gorszą sytuację, to nie kupowałam zabawek. Proste. Zabawki się kupuje jeśli się ma możliwości, a nie "dej, bo chcę" ¯_(ツ)_/¯


@kasiknocheinmal: A powiedz mi, co ci do tego? Cale zycie nie bedziesz miec 20 lat, a jakos sie tak sklada ze dobra sytuacje finansowa to sie ma zazwyczaj z wiekiem.

Sam nie wplace na takie cos, ale jezeli kolesiowi ktos ten rower
  • Odpowiedz
Sam nie wplace na takie cos, ale jezeli kolesiowi ktos ten rower zafunduje, to wlasciwie dlaczego nie?


@Ulic_Qel_Droma: on ma prawo założyć zbiórkę, ludzie mają prawo mu wpłacać, ludzie mają prawo to komentować skoro publicznie woła o kasę na zachciankę. Komentowanie to nie hejt.
  • Odpowiedz
@Ulic_Qel_Droma: nic mi do tego, czytaj uważnie, kilka razy to zaznaczyłam. Odniosłam się jedynie do wypowiedzi, że nie ma kasy na ten rower, to przedstawiłam schemat postępowania osoby odpowiedzialnej za swoje zachcianki, jeśli jej nie ma, bo nie rozumiem zakładania zrzutek przy takich okolicznościach. Tyle :)
Swoją drogą kiedy miałam 20 lat, to wtedy też nie zbierałam od ludzi kasy na nowy rower, ale nie o tym mówimy, zwyczajnie argument z
  • Odpowiedz
Cale zycie nie bedziesz miec 20 lat, a jakos sie tak sklada ze dobra sytuacje finansowa to sie ma zazwyczaj z wiekiem.


@Ulic_Qel_Droma: Ale Impa ma chyba więcej niż 20 lat;) Poza tym, zwróć uwagę, że Impa chce rower za 15 000, choć używkę w dobrym stanie kupiłby za 1/3 tej ceny.
  • Odpowiedz
@Qardius: Rozumiem talkie zrzutki jak ktoś w zamian produkuje jakieś fajne treści. Są np podróżnicy, którzy zebrali kasę na terenowe auto i w zamian oferują świetnie wyprodukowane i ciekawe filmy na YT. A co robi Impa poza wrzucaniem zdjęć roweru na Instagram?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@artisss: przecież większość osób które kojarzę z tagów rowerowych ma negatywne podejście do zbiórki i część ciśnie beke
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
O kurde, widzę stare równikowe towarzystwo się pod wpisem zebrało! No witam sentymentalnie ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Nester86: to nie wpłacam i cisnę bekę bo typ w niczym nie startował i tylko dużo jeździ. A wsiadł dwa razy na CX i założył zbiórkę

Czym innym jest zbiórka dla juniora który wiadomo że nie ma pieniędzy a czym innym koleś który na oko ma 30lat i chce rower za 15k xD
  • Odpowiedz