Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 171
Ależ w tym NBP musili być wyczekiwanie i nadzieja, aż Pani Profesor Tyrowicz się okres skończy XD. Pewnie mają większą nadzieję na spadek poziomu hormonów u Pani Profesor, niż spadek poziomu inflacji XD

#nieruchomosci #kredythipoteczny #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #stopyprocentowe #bekazpisu
Pobierz pastibox - Ależ w tym NBP musili być wyczekiwanie i nadzieja, aż Pani Profesor Tyrowi...
źródło: comment_1665639279ZEBtou1wzN5vY3BAItEYQu.jpg
  • 62
@PaulStone: to prawda, można ciąć socjale i nikt tego nie zrobi, bo będziesz miał wojny żul na ulicy i i więcej szkód z tego tytułu niż pożytku. Zresztą, w Polsce te socjale wcale nie są takie wysokie, żeby to był game changer. Oczywiście zależy jak patrzeć, bo w stosunku do rozmiaru gospodarki no to takie powiedzmy "wyżej przeciętne" te socjale są, ale patrząc na kraje zachodnie, to w sumie nic specjalnego.
@Czerwony_jak_WIG20: musi być duży kredycik, że tak się martwisz o gospodarkę. A tak na poważnie to przy tej demografii i liczbie obcokrajowców na rynku pracy nie ma szans na bezrobocie 20%. Powtarzasz te dyrdymały Glapy z konferencji mające uzasadnić ich niekompetencje. Nie walcząc z inflacją, bezrobocie i tak będzie tylko troche później i wyższe. Jak na razie podnieśli do 6.75% i jakoś bezrobocie nie wystrzeliło, więc skończ gadać te swoje bzdury
@pastibox: Glapa nie jest moim ulubieńcem, ale to nie są dyrdymały. Bezrobocie będzie, bo jest to związane z cyklem koniunkturalnym - wchodzimy w spowolnienie. Ale my chcemy, żeby to się działo w cyklu, a nie żeby z dnia na dzień miliony ludzi zostało bez roboty czy w najlepszym przypadku z ratą kredytu taką, że pozdycha z głodu. Niech sobie pospłacają te kredyty kosztem oszczędności, trudno. I nie, nie mam kredytu, mam
@Czerwony_jak_WIG20: Pani Profesor Tyrowicz (przez duze T) to fachura. Mowi ze jest slabo, a nie #!$%@?, jak polityk PiSu, Glapinski ze jest W #!$%@? W PYTE i #!$%@? i nie ma zadnych problemow, a jak sa to wszystko wina Tuska (co wpisuje sie w polityke PiSu, a podobno do tej pory RPP nie byla upolityczniona xD).

Wolisz standupera z gowno-#!$%@? o wunglu czy kogos, kto mowi, ze w RPP jest jak
@Czerwony_jak_WIG20: a może zamiast mówić o procentach, pora zaczac ludziom obrazowac czym jest ta inflacja i do czego to prowadzi? Może zamiast operować procentami, warto Polakom zaczac mowic, ze pracuja 9 miesiecy ZA DARMO, byle tylko splacic zobowiazania państwa?
Nie ma na swiecie drugiego narodu, ktory pracuje na swoj dobrobyt 3 miesiace w roku, a jeszcze ktos chce tego bronic. Przypomina mi to sytuację, w której ludzie zarabiali 10 dolarów, ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czerwony_jak_WIG20: jest mi to na tyle obce ze nawet już nie pytam jakie akcje bo nawet nie wiem jak to zrobić z poziomu jednego człowieka xD mam w planie wymienić do pół roku mieszkanie na większe więc ucieknę z gotówki a czy to dobry pomysł, to konieczność więc to nie pomysł na...