Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jadowityssak: raczej zacznie proces zwiększonej integracji z Polską, a w każdym mieście na Ukrainie Polacy będą witani jak bohaterowie :)

@Omicron: xD nigdy nie rozumiałem dlaczego polska i Polacy dali sie traktowac po IIWŚ ale jak czytam takie komentarze to zaczynam rozumieć
  • Odpowiedz
@Jadowityssak: Znamienne, że prawactwo w połowie nie jest tak wygadane na temat, nie wiem, #!$%@?, Czeczenów w Polsce, którzy są kilka gradientów wyżej od Ukraińców, jeśli chodzi o, chociażby, przestępczość zorganizowaną. Ale wiadomo, to wcale nie podobne, to niedobra jest xD
  • Odpowiedz
Mamy za sąsiada kraj, który będzie się odbudowywał i bardzo dużo rzeczy zleci u nas, a to z wdzięczności, a to z bliskości, czyli zarobimy


@onpanopticon: Pokaż mi te nacje, które dały Polsce zarobić z wdzięczności xD Już się chyba cały polski naród nauczył, że jak zbytnio pomagasz, to po latach jeszcze cię do oprawców zaliczą, a prawdziwi oprawcy z ofiarą się dogadają i razem zrobią najlepsze deale. Gdzieś ty się
  • Odpowiedz
Podsumowując znalezisko:
@M4rcinS: "Ponadto już w 1933 roku gazeta związana z kanclerzem Dollfussem twierdziła, że przodkowie Hitlera są pochodzenia żydowskiego (wówczas była mowa o przodkach noszących nazwisko Hitler, nie Rothschild)." ~~ https://pl.wikipedia.org/wiki/Maria_Anna_Schicklgruber

@JakTamCoTam:
Konflikt hybrydowy wywołany przez osoby z zewnątrz w którym uczestniczą dwie strony de facto finansowane przez jedną stronę będzie można w najlepszym wypadku przyrównać do zamieszek. Zachodnich mediów to nie zainteresuje, a na podłożu prawnym nie ma
  • Odpowiedz
Niech się szury zdecydują, czy Zełenski to Żyd, czy banderowiec, bo nadal nie wiem.


@M4rcinS: Oni od kilku miesięcy nie mogą się zdecydować, czy Ukraińcy zabierają nam pracę, czy jednak socjal, bo nie pracują. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@everythingC:
Chciałem edytować komentarz, bo złą wklejkę zrobiłem w trzech ostatnich paragrafach. Oczywiście odklejenie i pisiornia pasuje do paragrafu o służbach.

@Heroina340:
130 here
@Mistrzrozkimnki:
Jakby to mnie miały wpadać ruble za ten wpis, to Kreml #!$%@?łby się ze wszystkich zaskórniaków a wojna by się skończyła. Nawet nie próbuj. Ich jak widać nie stać na człowieczeństwo.
  • Odpowiedz
@parampampam1243:
To lobby jest i pożyteczni idioci.
Jak zagrasz tak zatańczą, a finansjera nawet z dobrymi chęciami więcej dobrego by zrobiła przekazując te środki na pomoc humanitarną.

Na tym portalu realnie jest może z 1% prawdziwych użytkowników a reszta robi hajs na nielegalach.

Własną dupę by sprzedali co niektórzy, taki obraz technokracji.
  • Odpowiedz
@Jadowityssak: majac takiego sąsiada nic złego nie może sie stać. Np. atak Rosji. Bo oni ją biorą na klatę. Codziennie dziękuję w myślach bohaterom ukraińskim, którzy krwią swoich żołnierzy i cywili bronią Europy.
  • Odpowiedz