Wpis z mikrobloga

@Jadowityssak:

jest równoznaczne z wrzucaniem ruskiej propagandy.


@Jadowityssak:

Screen to ruska propaganda w 100% ty wrzucileś ją na Wykop, dając jej możliwość dotarcia do kolejnych tysięcy odbiorców. Czego nie rozumiesz?

wrzucanie screena i skrytykowanie autora


@Jadowityssak: Twoja krytyka niczego nie zmienia. Dla potencjalnego odbiorcy tej kacapskiej propagandy to pani Małgorzata z Twittera bedzie bardziej wiarygodna niż ty. Wiesz dlaczego?

Bo ten przekaz nie jest adresowany do mnie czy do
@Jadowityssak: A jaka jest rzeczywistość?

Jeśli Ukraina wygra wojnę

- Mamy za sąsiada kraj, który będzie się odbudowywał i bardzo dużo rzeczy zleci u nas, a to z wdzięczności, a to z bliskości, czyli zarobimy
- Mamy za sąsiada mocny i stabilny naród, który oddziela nas od ruskich, jedynego naturalnego wroga
- Nie ma żadnego antypolonizmu, jest raczej propolonizm, bo przez to co robimy staliśmy się najlepszymi przyjaciółmi tego narodu. Nie
Dużo Ukraińców w Polsce? Nic złego


@onpanopticon:

Jak widzę w Warszawie te wszystkie drogie samochody na blachach UA i majętnych ludzi mówiących po ukraińsku to aż mi cieplej na sercu.

To są w dużej mierze przedsiebiorcy, freelacerzy, artyści, czy inna elita. Ci ludzie po przyjeździe do Warszawy chodzą do tych samych miejsc co ich polskie odpowiedniki. Mam nadzieję, że w ten sposob nawiaże się sporo nowych znajomosci i kontaktów, a po
Jak widzę w Warszawie te wszystkie drogie samochody na blachach UA i majętnych ludzi mówiących po ukraińsku to aż mi cieplej na sercu.


@Mistrzrozkimnki: Mnie to w ogóle drażni, bo niektórzy rozumują, że przed wojną to uciec może tylko ktoś, kto nie ma nic, to ma być obdartus bez grosza przy duszy.

A przecież sami jakbyśmy uciekali, to ja też bym pojechał całkiem fajną furą. Do wojska bym poszedł nawet, ale