Wpis z mikrobloga

pojeździłem trochę po sklepach i szukałem tv 75 cali za ok 7k pln i wyłoniłem 2 finalistów. ceny prawie takie same. w philipsie nie podoba mi się srebrna ramka, a w samsungu to, że jest samsungiem. w jednym sklepie twierdzą, że Philips lepszy bo ma podświetlenie od tylu (samsung ramkowe), w drugim mówili że samsung o niebo lepszy, także opinie ekspertów są podzielone xD

co wy byście wybrali?

Samsung QLED QE75Q77BAT
PHILIPS 75PUS8807/12

jebnieta #!$%@? appka wykopu, nie da się dodać ankiety

w komentarzach specyfikacje

#telewizory
  • 16
  • Odpowiedz
@powodzenia: zobacz czy któryś ma limiter dźwięku czy tam jakiś tryb nocny żeby można było słyszeć dialogi, a przy tym nie pobudzić pół chaty jak się zacznie strzelanina albo muzyka poleci. Ambilight bardzo spoko, ale też zobacz jak android chodzi, miałem niższy ale nówkę model Philipsa na wynajętym mieszkaniu to ze smart tv korzystałem swojego zewnętrznego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@powodzenia: nie znam się i trochę nie na temat ale mam 5 letniego samsunga i do dziś aktualizowany, w rodzinie mają mlodsze i droższe modele sony, no ale aktualizacji od dawna brak więc np. Nie mogą korzystać z Polsat box bo została im apka ipli...
Więc zwróć uwagę jak np. z aktualizacjami bedzie
  • Odpowiedz
@cebulandia: Przecież Sony mają androida, na którym samemu można zainstalować sobie odpowiednią apkę.
@powodzenia: Obydwa telewizory w tej cenie to jest żart. Poczekałbym na twoim miejscu miesiąc bo może coś sensownego będzie do kupienia w okolicach black friday. Dwa miesiace temu można było mieć telewizor z półki wyżej w twoim budżecie, a te modele na 2022 rok są na razie w śmiesznych cenach.
Ten Philips ma zdaje się matrycę typu
  • Odpowiedz
@powodzenia: Mam samsunga qleda jakiegoś z 2019 chyba, w drugim pokoju phillipsa z ambilight z 2021
Ambilight jak dla mnie świetne, ale jak to gowno chodzi w porównaniu do samsunga to obiecuje ze kiedyś #!$%@? go na śmietnik. Nie ma androida i to może dlatego.
Samsung 3 lata śmiga jakby był nowy, reakcja na pilota (który jest na Bluetooth i nie trzeba kierować w stronę tv) w milisekundach. Za to phillips
  • Odpowiedz
@powodzenia: szukaj Sony 75x90j, zostały prawdopodobnie ekspozycyjne sztuki ale na Sony możesz sprawdzic sobie godziny kombinacja klawiszy na pilocie. Jeżeli będzie poniżej 1500h to bym brał w ciemno. Cena to lekko ponad 7k, natomiast w porównaniu do tych dwóch tv wyżej to niebo a ziemia
  • Odpowiedz