Wpis z mikrobloga

#monopoly #planszowki #dyskryminacjamezczyzn #tatacontent

Zacznę tak - ja pierdziele, co to jest? Żona przytachała do domu Pannę Monopoly. Myślę sobie - kolejna odmiana, może być ciekawie. Pola oznaczone wynalazkami kobiet, budujesz siedzibę firmy zamiast domów i hoteli - ok. No i pierwszy strzał w pysk - kobiety dostają więcej kasy niż faceci. Na start. Po przekroczeniu startu także - 200 dla mężczyzn, 240 dla kobiet. WTF? Dodatkowo kretyńskie karty szansy np. Kupiłaś szpilki, które się rozpadły (pewnie zostały projektowane przez mężczyznę) - otrzymujesz $50. Że, #!$%@?, co? I ja w to chciałem zagrać z dziećmi... Kto to w ogóle dopuścił?

Ok, pomysł z kobiecymi wynalazkami rozumiem, ciekawy i uczący ale cała reszta? Po cholerę przytyki do mężczyzn? Dobrze, że dzieci czytać nie umieją to można niektóre feministyczne wysrywy pominąć ale serio? Aż tak przesączonej feminizmem gry dawno nie widziałem. Nie polecam i przestrzegam.
ZippyTobi - #monopoly #planszowki #dyskryminacjamezczyzn #tatacontent

Zacznę tak -...

źródło: comment_1665380708axmGI1wdvGepYoScNnKagE.jpg

Pobierz
  • 168
@ZippyTobi: Pokażcie JKM tę grę, może mu się spodobać bo to on zawsze mówił, że kobiety są słabsze, głupsze, niższe etc. i potrzebują łagodniejszego traktowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ktoś tutaj albo robi sobie zwyczajnie jaja albo twórca jest ogromnym przeciwnikiem feminizmu i obrał sobie za cel obrażanie kobiet.

Aż tak przesączonej feminizmem gry dawno nie widziałem


@ZippyTobi: co do tego to bym się nie zgodził,
zesrałeś się, ponownie, ziobro zaskoczenia


@Hylfnur: zachowaj swoje koprofilskie nawiązania dla siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

yjdź z piwnicy, zrewiduj swoje wyobrażenia, ja ciebie za rączkę prowadzić nie będę, załóż spodnie dużego chłopca i się dowiedz czym jest feminizm a czym jest mizoandria a czym #!$%@? kocopołów bo masz wyobrażenia


Czyli nie umiesz wskazać tych mitycznych "prawdziwych feministek" i jedyne na co cię stać to te debilne
@ZippyTobi: nawet nie nazwałabym tego feministyczną, i jest seksistowskie w obie strony. Co to za szansa że rozpadły się szpilki? W normalnej wersji podatki, inwestycje, a w damskiej zepsute buty XD No i jakaś pomoc socjalna specjalnie dla kobiet, nawet tego nie dawaj dzieciom tylko sprzedaj i kup coś normalnego. Na przykład monopoly polska jest fajne bo kupujesz miejsca które mogliście odwiedzić
co do tego to bym się nie zgodził, feminizm dąży do równouprawnienia


@voot: Nie do równouprawnienia, ale też "wyrównania szkód" wyrządzonych przez "patriarchat", dlatego np. feministki domagają się parytetów, jako że kobiety są rzekomo pokrzywdzone już na starcie. No i ta gra doskonale odzwierciedla absurd tego myślenia.
@nobrain: "statuty roznych grup feministycznych" xD I ty mnie pytasz typeczku co ja #!$%@?ę? Żeby one trzymały się jakichkolwiek swoich wymyślonych zasad.

Przy okazji to poczytaj trochę podręcznika od polskiego, może masz gdzieś jeszcze w szafce.

Widzę co krzyczą i robią na ulicach, widzę jakie efekty ma ich działanie (choćby wspomniane Grid Girls, dobrze, że z Ring Girls się nie udało).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@ZippyTobi: monopoly ma pełno durnych wersji i wiele z nich wyśmiewa graczy, ale faktycznie to już przegięcie.

Ale prawda jest taka, ze monopoly to idiotyczna gra w ktorej wygrana zależy wylącznie od przypadku więc można mieć nawet dwa razy tyle kasy na starcie a i tak przegrać jak masz pecha.

Poza tym nikt Cię nie zmusza do grania z zasadami. I nie udawaj, ze chciałeś czegoś dzieci nauczyć tą grą, bo
@skitarii: oczywiście że jestem w stanie wskazać te "mityczne feministki" ale co z tego, skoro ty żyjesz w świecie swoich urojeń i nie zamierzasz wyjść ze swojej platońskiej piwnicy i zrewidować swoich wyobrażeń, rób co chcesz, możesz nadal srać pod siebie

a to jest ciekawie że mi zarzucasz rzekome ataki personalne jako coś złego a potem mnie personalnie wyzywasz

pomacham ci papieżem
Hylfnur - @skitarii: oczywiście że jestem w stanie wskazać te "mityczne feministki" a...

źródło: comment_1665393466mRdOyHxqmaLW4Lx3PF58Wf.jpg

Pobierz