Wpis z mikrobloga

Jutro debata o CPK a w niej
Maciej Wilk największy fanboy CPK na twitterze
Tomasz Wróblewski naczelny Wprost w czasach gdy wybuchła afera podsłuchowa, po odejściu prezes Warsaw Enterprise Institute częsty gość i ekspert w #tvpis https://wyborcza.pl/7,75968,26507769,slawil-wolnosci-obywatelskie-i-wolny-rynek-dzis-jest-zolnierzem.html
Prof. Maciej Kruszyna inżynier profesor Politechniki Wrocławskiej
Robert Tomanek - od 2020 roku podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii, wcześniej był z ramienia Dudy w KNF i w zarządach spółek węglowych.

No tak średnio z tymi ekspertami na pewno to będzie bardzo zażarty bój pomiędzy przeciwnikami i zwolennikami na pewno.

#cpk
#kanalzero
kwmaster - Jutro debata o CPK a w niej
Maciej Wilk największy fanboy CPK na twitterze...

źródło: GFrxByqWQAAZNZU

Pobierz
  • 47
@willard: po której Wojtkowski zaczął masowo banować na twitterze (true story). No i ekspert od lotnictwa to z niego żaden.

Ta debata powinna być w układzie:

lotnisko vs lotnisko
kolej vs kolej

To pierwsze jest w praktyce niewykonalne, bo nikt nie chce debatować z Wilkiem, ale debata o kolei jest realna. Tylko tam zamiast Wróblewskiego powinien być Patryk Wild.

Schrzanili trochę ten skład.
@kwmaster: Ciekawe czy próbowali zaprosić Wojtkowskiego, który był kiedyś na debacie u Janke jako przeciwnik. Naczelna twarz sceptyków CPK czyli Liberski był wielokrotnie zapraszany, ale z nikim nie chce gadać tylko coś tam sobie bajdurzy na swoim kanale na YT ze schowka na miotły. Przeciwników CPK, którzy chcieliby debatować po prostu ciężko znaleźć. Patrycjusz Wyżga próbował ostatnio zrobić debatę w Didaskaliach i nikt z przeciwników się nie pojawił, więc sam zadawał