Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adrjenq: ale ci ludzie mają nierówno pod kopułą. Z drugiej strony, ktoś chyba to kupuje jednak w tych pieniądzach skoro to się kręci tyle lat...

@jarezz:

B4 to byłaby aukcja w pobliskiej strażnicy granicznej i oddziale celnym, który może kupić.

xD
Żeby to było kombi to dla siebie bym wziął do tyrania, bo od miesięcy szukam w210 tylko żadnych kombi nie ma
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PiotrFr: miejska legenda mówi, że kilka lat temu kanadyjskie B4 poszło za 30k do celnika bo fabryczny bak miał 250l pojemności. Na ile to prawda, to nie mam pojęcia. Nie wiem nawet czy istniała kanadyjska B4. Prawdopodobne jest bo w dzień na lrgalu trochę paliwa by przewiózł.
@jarezz: to tak ale po przeróbkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak w tym dowcipie
SSC postanowił przeprowadzić ankietę wśród celników na temat
łapówkarstwa. Jedno z pytań zadawanych przez komisję brzmiało:
"Ile czasu potrzebujesz aby za łapówki kupić BMW?"
Celnik na polsko- niemieckiej granicy odpowiada:
- Dwa, trzy miesiące.
Celnik na polsko-czeskiej granicy:
- No, z pół roku.
Celnik ze "ściany wschodniej" po dłuższym zastanowieniu:
- Dwa, trzy
@jarezz: i tak i nie. W piątek byłem trochę popracować, co bardzo poprawiło moją kondycję psychiczną. Nie lubię siedzieć w domu i nic nie robic.
Tylko kolano przy niewłaściwych ruchach potrafi ostro zaboleć ale od tego mam fizjoterapie przepisaną.
Ogólnie spoko, przyszły tydzień na pół luźno, myślę na moto w końcu trochę pojeździć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PiotrFr: ja jeszcze tydzień byczenia się i powrót do Eire czy jak tam oni w Gaelic nazywają Irlandię. Mam nadzieję, że mało protokołów będę miał do pisania z WPP.