Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania


Ostatnio dowiedziałem się, że mam nowotwór złośliwy (glejak mózgu), jeszcze dobrze nie zacząłem korzystać z życia, bo w domu się nie przelewało, a ja dopiero od jakichś 3 lat zacząłem zarabiać znośne pieniądze jak na polskie warunki i odkładałem kasę na własne cztery kąty odmawiając sobie przyjemności. Z racji tego, że za kilka miesięcy będę wąchał kwiatki od spodu i nie potrzebuję mieszkania to za zaoszczędzone pieniądze zakupiłem BMW M3 E90 (10 letni usportowiony samochód) żeby mieć chociaż trochę radochy z życia przed śmiercią, bo podróżowanie mnie nie rajcuje. Najwyżej zawinę się na drzewie i #!$%@?ę trochę raka. Trochę #chwalesie trochę #zalesie, ale chciałem komuś się zwierzyć. Bliskim nie mówiłem, bo nie chcę żeby przed śmiercią zaczęli się nade mną rozczulać, a partnerki obecnie nie posiadam, ale to oszczędzi mi to trudnych rozmów. ##!$%@? #motoryzacja #przegryw #chcepogadac

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6341c9094cc69df9740ae77d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 110
@AnonimoweMirkoWyznania: przyjacielu, życie nigdy nie układa się tak jak byśmy tego chcieli. Życie i śmierć to są rzeczy których nie da się kontrolować. Każdy kiedyś umrze teraz ty ale w krótkim czasie dołączy do Ciebie cała reszta. Nie myśl o tym, ciesz się życiem które Ci pozostało. Przykro mi że spotkało to Ciebie teraz. Szczerze współczuję. Życzę Ci żebyś w tej ostatniej drodze życia znalazł spokój i sens. Nie zadręczaj się.
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak tak kiedyś gadaliśmy ze znajomymi o takim scenariuszu to powiedziałem że wskoczyłbym na #!$%@? cykl na sterydach, taki w #!$%@? mocny na wszystkim co sie da i wbijał na silke ile sie da. For science.