Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko154
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

511

Tusk: Kamiński i Wąsik odpowiedzą za inne rzeczy, ich sprawa dopiero się zaczyna

Pokaż treści 18+

Tusk: Kamiński i Wąsik odpowiedzą za inne rzeczy, ich sprawa dopiero się zaczyna

Jeżeli myśleliśmy, że wraz z ułaskawieniem przez prezydenta Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika, temat został zamknięty - myliliśmy się. Donald Tusk przekazał w środę, że sprawa "dopiero się zaczyna", a decyzja Andrzeja Dudy niczego nie zmieniła, bo politycy PiS będą odpowiadać za "inne rzeczy".

Kolekcjoner_dusz
Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 24.01.2024, 13:25:04
  • #
    bekazpisu
  • #
    polityka
  • #
    neuropa
  • #
    bekazprawakow
  • #
    postkomunistycznepanstwomafijne
  • #
    prawo
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (118)

najlepsze

jacos911
jacos911
24.01.2024, 13:48:22 via Wykop
  • 223
Ja bym chciał żeby Morawiecki z Glapińskim odpowiedzieli za 40% inflacji w ciągu ostatnich 4 lat
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KrowaDajeMleko
KrowaDajeMleko
24.01.2024, 15:21:19 via Wykop
  • 43
@jacos911: w szczegolnosci glapa za bycie debilem bez wiedzy i to pdstw. A tamtych i tak posadza, pociagna sie sprawy az dudus odejdzie a potem bedzie mogl protestowac ile starczy mu sil.
  • Odpowiedz
K.....o
K.....o
konto usunięte 24.01.2024, 15:37:12 via Wykop
  • 6
a bym chciał żeby Morawiecki z Glapińskim odpowiedzieli za 40% inflacji w ciągu ostatnich 4 lat


@jacos911: a za inflacje w polowie innych panstw, to kto odpowie? :p

tez glapa? xD
  • Odpowiedz
Kotaro
Kotaro
24.01.2024, 14:24:29 via Wykop
  • 112
Pamiętajmy o głośniku-granatniku w komendzie głównej bagiet. Za to też jest mocny paragraf. Tak, wiem, mało osób o tym słyszało. Łysy wszystko wziął na siebie.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

michaleks
michaleks
24.01.2024, 16:48:41 via Wykop
  • 11
@repoo: Maciej Wąsik był obecny razem z komendantem w pomieszczeniu gdy doszło do wybuchu granatnika. Więc jest możliwe, że to on a nie komendant odpalił granatnik. Wskazuje na to fakt, że Łysy w liście do Bodnara prosił o ułaskawienie tylko Kamińskiego, Wąsika jakby specjalnie pominął.
  • Odpowiedz
pink_avenger
pink_avenger
24.01.2024, 17:54:40 via Wykop
  • 1
Więc jest możliwe, że to on a nie komendant odpalił granatnik


@michaleks: Nacisnął przycisk PLAY.
  • Odpowiedz
Idaho59
Idaho59
24.01.2024, 13:38:55 via Wykop
  • 55
Przygoda pisiorów dopiero się zaczyna.
Idaho59 - Przygoda pisiorów dopiero się zaczyna.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ChybaSnisz
ChybaSnisz
ChybaSnisz
24.01.2024, 16:15:54 via Wykop
  • -10
@Idaho59: kojarzysz never ending story i masz kadr z anime na profilowym? Dla ciebie nie ma ratunku XD
  • Odpowiedz
Altar
Altar
24.01.2024, 16:37:33 via Wykop
  • 3
@ChybaSnisz: Ratunku to nie ma dla mnie, bo to był hit mojego dzieciństwa, a ja mimo VHS-a w domu nigdy go nie widziałem. Za to oglądałem Rambo, Evil Dead i Kruegera :)
  • Odpowiedz
LITWIN
LITWIN
LITWIN
24.01.2024, 15:52:38 via Android
  • 50
LITWIN

źródło: temp_file4578455418972513379

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

murmandamus
murmandamus
murmandamus
24.01.2024, 21:30:46 via iOS
  • 0
@LITWIN powinno być jeszcze ‚zapraszamy spowrotem’
  • Odpowiedz
intri
intri
24.01.2024, 15:56:08 via Wykop
  • 48
Pięknie rozegrana akcja. Wsadzili do paki pisowców z górnej półki żeby zobaczyć reakcje ludzi i pisowców. Ludzie w większości byli zadowoleni z faktu rozliczenia a pisowcy nic nie mogli zrobić. Prezydenta rozegrali jak dziecko w przedszkolu co pozostawię bez komentarza z szacunku do urzędu. Teraz wiedzą że mogą śmiało zacząć rozliczać resztę a społeczeństwo to poprze. Obrany kurs będzie taki że wyroki po zmianie prezydenta, pis bez mediów publicznych będzie miał 20%
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

gierekm
gierekm
24.01.2024, 19:26:24 via Wykop
  • 1
@intri: Chleba i igrzysk? Igrzyska wystarczą, taki mało wymagający elektorat. A pana mordercę z BMW już wsadzili?
  • Odpowiedz
M.....e
konto usunięte 25.01.2024, 13:40:16 via Wykop
  • -1
@intri:

pis bez mediów publicznych będzie miał 20%


wszystko ok ale ta część jest trochę śmieszna xD Będzie to cud jak zejdzie do 25% Nie można sobie wmawiać, że wszystko będzie ok żyć marzeniami. tv republike troche osób będzie oglądać, do tego nawoływania na mszach itd. a ludzie karmieni przez 8 lat tak twardą propagandą będą jeszcze tym żyli latami a niektórzy do końca życia.
  • Odpowiedz
kamilwraca18
kamilwraca18
kamilwraca18
24.01.2024, 15:39:13 via Wykop
  • 36
Zwyczajnie, tak po ludzku jest mi wstyd jako Polakowi, że mamy takiego prezydenta. Okryłeś się hańbą na wiele pokoleń panie, pożal się prawniku, prezydencie duda.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2.....5
konto usunięte 24.01.2024, 16:10:35 via Wykop
  • 1
@kamilwraca18: jak wałesą gangusów z pruszkowa ułaskawiał to nikomu przykro nie było xD
  • Odpowiedz
pink_avenger
pink_avenger
24.01.2024, 17:57:52 via Wykop
  • 4
@21kongowariacie37doCarlin23km2115: Nie tak ostentacyjnie. Widziałeś w mediach, żeby ich zapraszał do palacu?
  • Odpowiedz
Skurviduplo
Skurviduplo
24.01.2024, 15:58:11 via Wykop
  • 24
Kmioty z pisu nie biorą pod uwagę jednej rzeczy- wsadzenie tych dwóch patusów ( wąsika i kamińskiego) do więzienia za aferę gruntową było najprostszym zadaniem, bo wszystko co było do tego potrzebne ( szerokorozumiana batalia sądowa) było już zrobione. Jedyne co trzeba było zrobić to zapiąć ostatni guzik i wio do sztumu.

A jeśli wierzyć Tuskowi to po 8 lat rządów tych kmiotów koalicja ma tyle materiału że mogą posadzić wielu wielu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

szymon362
szymon362
24.01.2024, 17:25:32 via Wykop
  • 7
@Skurviduplo: za dwa lata Hołownia zrotuje (he he) na fotel prezydenta i wtedy będzie można budować nowe więzienie żeby wszystkich pomieścić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kwanty
kwanty
24.01.2024, 22:30:33 via Wykop
  • 0
za dwa lata Hołownia zrotuje (he he) na fotel prezydenta i wtedy będzie można budować nowe więzienie żeby wszystkich pomieścić


@szymon362: oj, nawet wcześniej :) jak przeanalizują sprawę z pegasusem, znajdą podpisane kwity to ich zwiną do aresztu, żeby nie zwiali i nie mataczyli - obaj się wkopali chowając w pałacu prezydenckim, wszyscy widzieli jak uciekali przed aresztowaniem więc areszt tymczasowy będzie bardzo uzasadniony

dodatkowo Duda ich nie wyciągnie z
  • Odpowiedz
pablonzo
pablonzo
24.01.2024, 16:15:06 via Wykop
  • 13
Tak myślałem, że tak będzie. Andrzej ich ułaskawi a zostaną i tak usadzeni za kolejne przestępstwa. I co, znowu dostaną prawo łaski? szachy 5d wygrywa Pan Tusk. Aktualnie. Zobaczymy co dalej.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

szymon362
szymon362
24.01.2024, 17:27:02 via Wykop
  • 11
@pablonzo: teraz oboje zostali pozbawieni immunitetu, więc można ich zamknąć do aresztu pod pretekstem zapobiegnięcia mataczenia/ucieczki w związku z aferą Pegazusową, a przed tym Duda już ich nie uchroni bo nie ma żadnej podstawy ani środków
  • Odpowiedz
kwanty
kwanty
24.01.2024, 22:32:45 via Wykop
  • 1
teraz oboje zostali pozbawieni immunitetu, więc można ich zamknąć do aresztu pod pretekstem zapobiegnięcia mataczenia/ucieczki w związku z aferą Pegazusową, a przed tym Duda już ich nie uchroni bo nie ma żadnej podstawy ani środków


@szymon362: dodatkowo sami pokazali jak uciekają (do pałacu prezydenckiego) przed aresztowaniem więc Sąd będzie miał podstawy do takiego zabezpieczenia :)
  • Odpowiedz
nawacho
nawacho
24.01.2024, 15:39:22 via Wykop
  • 9
Myśę że teraz prawnicy wyinterpretują takie super-ułaskawienie które będzię polegać na tym że co żeś zrobił i co zrobisz, już cię nie posadzą, taki list żelazny z wartwą tytanową ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

patefoniq
patefoniq
24.01.2024, 15:48:46 via Wykop
  • 4
@nawacho: to ja też takie poproszę. Obiecuję zbytnio go nie wykorzystywać.
  • Odpowiedz
epistan
epistan
epistan
24.01.2024, 16:17:57 via Wykop
  • 1
@nawacho: przy okazji pandemii taki glejt pis już wprowadzał, wszystko jest możliwe;)
  • Odpowiedz
bezbekpol
bezbekpol
24.01.2024, 15:39:17 via Wykop
  • 6
Oby im starczyło chęci i uporu, bo nie zdziwię się, jeżeli pis stworzy wokół nich taki mit, że te 2 tygodnie jeszcze wyjdą im na dobre, bo po prostu wystartują sobie do europarlamentu, a za kilka lat mandaty dostaną też te biedne żony.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dr00
dr00
dr00
24.01.2024, 18:47:33 via Wykop
  • 1
@bezbekpol: Całe szczęście, że Pis nie ma już telewizyjnej i radiowej tuby propagandowej. Świętych by z nich zrobili.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

84% Europejczyków nie chce zmieniać czasu 2 razy w roku
84% Europejczyków nie chce zmieniać czasu 2 razy w roku
3102
Nieoficjalne: Polska musi zapłacić Pfizerowi 5,6 mld zł. Sąd zdecydował
2776
Nie jedziemy na Mundial!
Nie jedziemy na Mundial!
2457
Pozytywna dyskryminacja na siłowni, czyli tańszy karnet dla kobiet
Pozytywna dyskryminacja na siłowni, czyli tańszy karnet dla kobiet
2133
A taki był mądry
A taki był mądry
2114
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #bekazkonfederacji
  • #neuropa
  • #heheszki
  • #pis
  • #polska
  • #4konserwy
  • #bekazpo
  • #kanalzero
  • #tvpis
  • #konfederacja
  • #afera
  • #usa
  • #tvrepublika
  • #bekazkatoli
  • #nawrocki

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking