Wpis z mikrobloga

@Tommy__: tak bym obstawiał, że to jakaś ciężarówka wypełniona materiałem wybuchowym. Typowego uderzenia rakiety nie widać, o podłożenie bomb też ciężko przy takim monitoringu.
  • Odpowiedz
@empathetic Jezu xD to nie jest wybuch od dołu, a efekt tego jak pracują matryce w kamerach. Nie "czytają"całej klatki na raz, tylko po kolei każda linie od góry do dołu. Rozbłysk nastąpił pod koniec takiego cyklu czytania klatki, stąd tylko dolna jej część jest prześwietlona
  • Odpowiedz
@Coronavirus nie ma opcji by 3.5 tonowa ciężarówka która tam jedzie spowodowała taki wybuch, nawet jeśli paka załadowana była materiałem wybuchowym pod sufit.

Obadajcie sobie zamachy na umocnione punkty samochodami pułapkami w Iraku czy Syrii
  • Odpowiedz
Ukry mówiły, że ładunki pod most były już podłożone, tylko sprzedajni wojskowi z południa go nie zniszczyli przy inwazji. Tam było za dużo opl na atak rakietowy. Moim zdaniem ładunek na moście, albo ładunek podczepiony na pociąg zdetonowany w momencie przejazdu przez most. Wg USA atak na dugina wykonała ukraina, więc podkładanie ładunków wybuchiwych mają w małym palcu, więc czemu nie podłożyć by go na pociągu z paliwem?
  • Odpowiedz
nie ma opcji by 3.5 tonowa ciężarówka która tam jedzie spowodowała taki wybuch, nawet jeśli paka załadowana była materiałem wybuchowym pod sufit.


@Dr_Killjoy: jako, że nie ja zacząłem wątek z cyklu nie znam się ale się wypowiem, to dorzucę moją opinię kanapowego sapera, że takie stwierdzenia jak z cytatu są dość odważne. Timothy McVeigh zapakował mniej więcej 3 tony ANFO na Forda F-700 z 1993 i rezultat jest dobrze
  • Odpowiedz