Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sylvath: Czy to Polonez? Mam możliwość kupienia Poloneza, który stoi w krzakach u sąsiada, już drugi rok. Nie wiem ile facet za niego będzie chciał, się zastanawiam się: czy w ogóle warto kupować Poloneza?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tomilipin: ale kupić jako co.
Jako projekt-zabawkę do robienia nim dziwnych rzeczy?
Myślę że tak.
Do jeżdżenia na codzień?
Absolutnie nie.
To jest stare, przestarzałe już w chwili produkcji i obiektywnie źle skonstruowane auto
Do tego pasowane stopami, a ludzie którzy je mieli niekoniecznie się o nie troszczyli.
Jak go kupisz po taniości to ilość czasu, pracy i pieniędzy jakie w niego włożysz jest absolutnie nieopłacalna bo to będzie absolutny złom
Czy to Polonez? Mam możliwość kupienia Poloneza, który stoi w krzakach u sąsiada, już drugi rok. Nie wiem ile facet za niego będzie chciał, się zastanawiam się: czy w ogóle warto kupować Poloneza?


@tomilipin: powodzenia XD tak jak @Sylvath pisze, trzeba mieć skłonności masochistyczne, zajawkę na niego (i starą motoryzację btw) i chęci by się z nim babrać


- jak się zastanawiasz czy kupić i gdybasz o tym, to nie XD
SonyKrokiet - > Czy to Polonez? Mam możliwość kupienia Poloneza, który stoi w krzakac...

źródło: comment_1665229578bXKo2rZTTrz33z2MlFGulN.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tomilipin: jest sporo innych fajnych samochodów na zabawki
A niestety poldon jest wymagającym pacjentem.
Z polonezem jest trochę jak z rosyjską ruletką.
Różnice w jakości produkcji pomiędzy poszczególnymi partiami a nawet pojedynczymi egzemplarzami jest tak duża że w ramach jednego rocznika możesz trafić na całkiem normalne i przyzwoicie się trzymające jak na swój wiek auto
A możesz trafić na Gruza z piekła

Do polda trzeba być #!$%@? i mieć kapkę szczęścia
@tomilipin: aż tak źle by nie było, wszak to nie wyroby samochodopodobne jak dacia czy inne tavrie, ale zawsze jest jakaś szansa że trafi się na paździerza, gdzie dosłownie wszystko nie domaga, a tylko jakimś cudem nie trafił na złom XD ale fakt, trzeba mu poświęcać czas a nie tylko wystawiać poza garaż do cykania fot na insta ( ͡° ͜ʖ ͡°)-