Wpis z mikrobloga

@Gary91: Dlaczego nic poniżej 8gen? Coś wtedy doszło ważnego?

Pytam bo w swoim staruchu mam 3gen i5, w służbowym coś między 8 a 10 też i5 i nie widzę różnicy na minus przy biurowo internetowych rzeczach
Co myslicie o laptopach poleasingowych


@ozzybiceps: bywa różnie.. niby biznesowe itd, ale u mnie w pracy był jeden taki przypadek, że lapek się wieszał co jakiś czas (jakiś problem z niekompatybilnym RAM), obecnie podczas pracy na zasilaniu potrafi zrzucić procek na 0.9GHz, pół googla przegrzebałem żeby to naprawić i się nie udało, nawet sztuczne blokowania zegara w rejestrze nie pomagało.
@ozzybiceps: używam w firmie sprzętu poleasingowego. Zarówno laptopów jak i stacjonarnek - polecam.
Sprzęt sprawdzony, w razie W wymieniają od ręki, jestem bardzo zadowolony ze stosunku ceny do jakości w/w sprzętu:).
PS. Wczoraj kupiłem kolejnego laptopa dla pracownika - znowu poleasing
@ozzybiceps: tylko poleasingowe ;) zaczolem przygodę kupując se thinkpada X1 za 1600 zł bardzo wygodny łapek z dotykowym ekranem co nowy ~10k i co najlepsze padł układ grafiki tuż przed upływem 2 lat od zakupu i to była wada fabryczna która wychodziła po paru latach oddali mi hajs i kupiłem sobie zbooka i7HQ 16GB 500 GB tego szybkiego SSD 2,5k noi super znowu 4x taniej wpadł fajny sprzęt.