Wpis z mikrobloga

@ozzybiceps: Ostatnio miałem ten sam dylemat. Na Allegro znalazłem macbooka 1466 za 1300zl który pół doku wcześniej miał w serwisie wymieniana baterie i moduł ładowania na co mam rok gwarancji, a bateria ma obecnie 6 cykli ładowania. Jakbym miał drugi raz kupować to bym brał takiego samego. Leciutki, smukły 13”
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ozzybiceps: ja mam poleasingowy do neta i jestem zadowolony. Co do sklepu, to jeżeli mieszkasz blisko jakiegoś większego miasta, to większość takich ma stacjonarne sklepy z poleasingową elektroniką. Większość z nich ma podział na klasy "zużycia".
Najlepiej przejechać się osobiście i samemu wybrać. Mimo tego że np 20 takich samych lapków będzie miało w sklepie klasę A, to jeden może mieć jakieś drobne rysy a drugi nie.
Ogólnie nie kupuj nic
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ozzybiceps: ja polecam, komputery i monitory można tak fajnie kupić taniej. Laptopy w dobrej specyfikacji, oryginalny system na legalu, spoko sprawa. Z amso kupiłem tak 3 albo 4 komputery, za kilka lat użytkowania musiałem wymienić baterie, bo padła ze starości w jednym z nich. Reszta jest bez zarzutu.

Także polecam sklep amso.
@ozzybiceps mam t440 z Amso z Krakowa. Kupiony za 550 zł w styczniu przed pandemią. W marcu 2020 czułem się jak złodziej wiedząc że dałem za niego tylko tyle. Dodatkowo kupiłem bez systemu, ale sticker z kluczem do Windowsa był i działał, więc lapek wyszedł może za 200 zł ( ͜͡ʖ ͡€)
Polecam poleasingowce i Amso
@ozzybiceps ja kupuję na allegro od gościa co sprowadza z Danii. Kupiłem monitor 27 cali za 140zl.
A teraz laptop della 14 cali z i5 7 generacji za 140zl był bez ramu i dysku ale to groszowe sprawy. Zasilacz tak samo i baterii nie miał to najdroższy element jaki potrzeba kupić. No ale póki co korzystam na kablu jak chcesz to sam ci linka. Co jakiś czas wystawiają mnóstwo sprzętu
@ozzybiceps: ja z kolei polecam vedion - mam od nich iPhona odnowionego, lapka i ostatnio kupilem refurba Razer Kishi - i powiem Ci, jak tylko coś co będzie mnie interesować będzie poleasingowe/refurb - to będę to brał - niczym to się nie różni od nowego sprzętu a co kasy w portfelu to moje
@ozzybiceps: Moja żona kupiła dobrych 5 lat temu poleasingowego Della (chyba) XPSa, skończyła na tym studia, poużywała jeszcze po nich i oddała siostrze, która tłucze na nim w Simsy.
Także jak najbardziej warto, im wyższa seria tym lepiej. Bo mechanicznie serie biznesowe są nie do zdarcia, gdzie w tanich lapkach zawiasy krzyczą o zabicie ich po 3-4 latach
@ozzybiceps: bierz śmiało, ja kilka lat temu kupiłem polizingowego Dell Latitude 6430, 12gb ramu, dysk SSD 256gb, procek dual core 2.7ghz, włączony jest 24h na dobę, na noc tylko usypiany, bez żadnego problemu. Raz tylko go otwierałem i odkurzałem z kurzu i raz wpadło coś z wiatraczek i się przegrzewał. Tak problemów 0.