Wpis z mikrobloga

@moll: Ta dyskusja z kopawdupeswiniom jest bezpodstawna. Wszyscy jesteśmy egoistami, nawet jeśli przybiera on formę potrzeby bycia w swoich oczach dobrym czy opiekuńczym. Posiadanie dziecka jest egoistyczne, jak każda inna ludzka postawa, jak chęć udowodnienia komuś że prokreacja jest zła. Możemy jedynie mierzyć się ze skutkami naszych egoizmów, niwelować je empatią, te oparte o jak najlepszy nasz obraz w oczach innych są lepszymi egoizmami od reszty. Mam nadzieję że nie będziesz
@moll: Ale Cię wzdęło po świętach, a zaraz drugie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Ps. Gratuluje i żeby ładnie i zdrowo rosło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Arverine: jakby to powiedzieć, on zaczął ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie umoralniam antynatalistów. Uważam że posiadanie dzieci to poważna decyzja i na to nie namawiam, bo o tym powinien każdy rozważyć w swoim sumieniu. Mają więc prawo do egoizmu w postaci nieposiadania potomstwa. Jednak to co mnie uruchamia to brak szacunku do życia. Bo postawa pana powyżej to brak szacunku do życia dziecka, skoro je uprzedmiatawia w
@ojrzan88: brzuch ciążowy. Zostało to już kilkukrotnie stwierdzone ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko widok nietypowy, bo Ty oglądasz tak z boku a ja mam rzut z góry xD
@bart88uk: komunikat raczej jasny i czytelny. Negocjowanego afektu radzę szukać w innych wątkach lub w ogóle zmienić w tym celu portal na jakiś dedykowany
@moll: spokojnej ciąży i zdrowego maleństwa ci życzę. Ale się towarzystwo rozćwierkało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oby więcej takich szczęśliwych postów trafiało na główną.
A pękające dupy antynatali słychać już na Jowiszu. Dobra rada od jednego z moich ulubionych pisarzy i podróżnika:
Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem