Wpis z mikrobloga

Czy chińskie smartfony są potencjalnym zagrożeniem dla Samsunga?
Moim zdaniem zdecydowanie są i w ciągu 3-5 lat Samsung zamknie dział mobilny. Na świecie pozostaną chińskie marki takie jak Oppo, Xiaomi oraz Apple.
Samsung w segmencie niskiej i średniej półki został już pokonany przez chińczyki. Wątpię także czy da radę utrzymać się w segmencie flagowców, bo jak ktoś ma b. dużo pieniędzy to i tak kupi flagowego iPhona. Z kolei nikt z mniejszym budżetem nie będzie wzdychał do Galaxy S, skoro za 30% mniej ma chiński telefon, który daje takie same możliwości i jest tak samo dobrze wykonany. To nie Apple, że klienta zatrzymuje się ekosystemem, dlatego uważam, że zaczął się zmierzch Samsunga.

#android #smartfon #ankieta #technologia #chinskiecuda #xiaomi #oppo #realme #samsung #ankieta

Jak wyżej

  • Myślę podobnie. Samsung nie ma czym konkurować 21.9% (25)
  • Samsung przetrwa, ludzie się obudzą 14.0% (16)
  • Samsung ma się świetnie 64.0% (73)

Oddanych głosów: 114

  • 28
  • Odpowiedz
Samsung w segmencie niskiej i średniej półki został już pokonany przez chińczyki.


I dlatego są takie wyniki sprzedażowe xD Do tego A50 / A51 w wielu krajach był hitem sprzedażowym. Nie mówiąc już o serii Flip. Pogadamy jak Chińczyki sklecą składany smartfon na globalny rynek nie będący śmietnikiem.
L3gion - > Samsung w segmencie niskiej i średniej półki został już pokonany przez chi...

źródło: comment_1664889981dGagRRnj3aAFX7IWTtfM5a.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Samsung w segmencie niskiej i średniej półki został już pokonany przez chińczyki.


@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: przez te chińczyki, które po upadku na dywan rozpadają się na 10 części i wymiana dotyku i wyświetlacza kosztuje tyle co nowy telefon? przez te chińczyki, które nie dostają żadnych aktualizacji? przez te chińczyki, co maja super-hiper-duper parametry a zacinają się podczas wysyłania MMSów?
  • Odpowiedz
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie:
Miałem S1, S2, Note 2, S4, S6,S7 edge, S9+, po czym przypadkowo wszedł w posiadanie P30 Pro który zrobił na mnie swoim działaniem takie wrażenie, że mam go już 3 lata i z rok jeszcze będę na nim działał.

Gdyby nie ban na Huaweia to pewnie brałbym jakieś P50 Pro czy co tam by wyszło flagowego, a tak zostaje wybór między średnim Z Fold 4 (głównie przez opcje telefon-tablet) albo
  • Odpowiedz
przez te chińczyki, które po upadku na dywan rozpadają się na 10 części i wymiana dotyku i wyświetlacza kosztuje tyle co nowy telefon? przez te chińczyki, które nie dostają żadnych aktualizacji? przez te chińczyki, co maja super-hiper-duper parametry a zacinają się podczas wysyłania MMSów?


@FoxX21:

Tak było może 5-7 lat temu. Dzisiaj pierwszy lepszy lowendowy Xiaomi trudno czasami odróżnić od flagowca.
  • Odpowiedz
Samsung w segmencie niskiej i średniej półki został już pokonany przez chińczyki.


@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: bez przesady. Dla mnie wszelkiego rodzaju "chińczyki" są skreślone przez oprogramowanie. Jasne - to jest Android, ale ich nakładki to dramat. Mają często niedopracowane oprogramowanie, w systemie lub aplikacjach systemowych potrafią wyświetlać reklamy (chociażby Xiaomi). Sam posiadam kilkuletniego flagowego Samsunga i jestem z niego bardzo zadowolony.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie:

świecie pozostaną chińskie marki takie jak Oppo, Xiaomi oraz Apple.

Ty se #!$%@? jaja robisz
Miałem przez 2 lata telefon od xiaomi i powiem ze ta ich nakładka jest fatalna plus dociskają do niej tiktoka, w apkach systemowych masz reklamy co jest mocnym bezbekiem a bootloader se odblokujesz jak ci pań chińczyk pozwoli po tygodniu XD

Samsung w segmencie niskiej i średniej półki został już pokonany przez chińczyki

Bzdura obecnie
  • Odpowiedz