Wpis z mikrobloga

Czy chińskie smartfony są potencjalnym zagrożeniem dla Samsunga?
Moim zdaniem zdecydowanie są i w ciągu 3-5 lat Samsung zamknie dział mobilny. Na świecie pozostaną chińskie marki takie jak Oppo, Xiaomi oraz Apple.
Samsung w segmencie niskiej i średniej półki został już pokonany przez chińczyki. Wątpię także czy da radę utrzymać się w segmencie flagowców, bo jak ktoś ma b. dużo pieniędzy to i tak kupi flagowego iPhona. Z kolei nikt z mniejszym budżetem nie będzie wzdychał do Galaxy S, skoro za 30% mniej ma chiński telefon, który daje takie same możliwości i jest tak samo dobrze wykonany. To nie Apple, że klienta zatrzymuje się ekosystemem, dlatego uważam, że zaczął się zmierzch Samsunga.

#android #smartfon #ankieta #technologia #chinskiecuda #xiaomi #oppo #realme #samsung #ankieta

Jak wyżej

  • Myślę podobnie. Samsung nie ma czym konkurować 21.2% (24)
  • Samsung przetrwa, ludzie się obudzą 14.2% (16)
  • Samsung ma się świetnie 64.6% (73)

Oddanych głosów: 113

  • 28
@L3gion: oczywiście, kopiować co? Jedne z najlepszych aparatów we flagowych zaraz obok iPhona? Ciekaw od kogo kopiowali.

Dzięki Huawei był jakiś wyścig w rozwoju telefonów, od czasu bana na rynku jest taka stagnacja że aż żal na to patrzeć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kupiłem sobie 2,5 roku temu xiaomi mi 9t, po 3 dniach oddałem go jako prezent mamie. Nie mogłem zdzierżyć nakładki. Ojciec miał redmi 7a chyba, no to reklam #!$%@? więcej niż na polsacie, mało tego po ktorejś aktualizacji przestala działac latarka (a z nią moduł aparatu) i autoobracanie ekranu . Brat był posiadaczem redmi 7 note, problemy z wifi. Jak dla mnie systemowo xiaomi ma 3 chromosom. Nie mówię już tu nawet
@joolekk: Xiaomi Mi10T Pro lepszy i tańszy niż Galaxy S20 FE (oba powstały w tym samym roku)
Xiaomi Mi9 nazywany ,,pogromcą droższych flagowców" w wielu artykułach, recenzjach itd.
@strusmig: w żadnym Xiaomi nie miałem nigdzie reklam.
@Stark_Espada: ja jestem bardzo zadowolony z flagowców moich Xiaomi.
@duzeelobenc: dominacja Apple które produkuje tandetne produkty z wysoką ceną.