Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1475
Nigdy nie wybaczę "liberalnym" elitom tego, że chcieli mnie kłuć eksperymentalnym preparatem przeciwko chorobie, która nie była dla mnie praktycznie żadnym zagrożeniem.
Pamiętam jaki to był dla mnie szok i jak było mi przykro jak się okazało jak wszyscy mają w dupie wolność, chyba, że chodzi o ruchanie - baby, lgbty taka wolność ważna. Ale żeby chłop mógł zdecydować o sobie to jest to, parafrazując pewnego libka, którego bardzo kiedyś szanowałem, "dobrowolne usunięcie się z cywilizacji".
Szkoda gadać, taka to była kompromitacja w moich oczach. Musiałem to z siebie wyrzucić bo myślę, że temat pandemii został już zakończony i nie będę miał już do tego okazji.
  • 315
@FrenFrog Ja mimo trzech dawek zachorowałem i dość ciężko to przeszedłem (2-3 dni miałem potworne, plus w skutek tego tydzień później jeszcze bardziej bolesne zapalenie zatok) i mimo wszystko uważam, że pewne działania były słuszne lub choćby ok (mimo wszystko szczepionki, maseczki, lockdowny raczej były bezsensowne). To dość ciężka choroba, umie dobijać ludzi, którzy bez niej mogliby żyć i potrafię uszanować, że rządy robiły coś by temu przeciwdziałać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@potezny_papiesz: To był test, do tego co się teraz dzieje i będzie działo. Zobaczyli ze ludzie to idioci, teraz będziemy za prąd bulic jak za zboze, za zboze (chlepek z piekarni) jak za #!$%@? wie co. Poziom życia wzrost pewnie o 20-30% od momentu tego #!$%@? NIEWIDZIALNA ŚMIERCIONOŚNA CHOROBA, KTÓRA MOŻE BYĆ BEZOBJAWOWA XDDDD oni dopiero zaczną nas ruchac.

@zieloniutkazielonka: Oni do wiedzieli wczesniej. Badali raczej tylko granice.
Nigdy nie wybaczę "liberalnym" elitom tego, że chcieli mnie kłuć eksperymentalnym preparatem przeciwko chorobie, która nie była dla mnie praktycznie żadnym zagrożeniem.

Pamiętam jaki to był dla mnie szok i jak było mi przykro jak się okazało jak wszyscy mają w dupie wolność, chyba, że chodzi o ruchanie - baby, lgbty taka wolność ważna. Ale żeby chłop mógł zdecydować o sobie to jest to, parafrazując pewnego libka, którego bardzo kiedyś szanowałem, "dobrowolne
@FrenFrog Ech, to sie nazywa bodaj heurystyka dostępności. Mnie i koledze nic nie było, to znaczy, że szczepionki bez sensu. Moja różowa jest lekarzem, pracowała na oddziale covidowym, widziała osoby, które myślały, że covid to ściema, a po chwili leżały pod respiratorem. Jak idziemy tokiem myślenia "a bo ja", to ja mam trzy dawki, zaufałem badaniom naukowym, bo mowienie, ze to "eksperyment medyczny" jest po prostu wynikiem braku wiedzy i jakoś żyje.
chorobie, która nie była dla mnie praktycznie żadnym zagrożeniem.


@FrenFrog:

Mówisz o polio, od którego masz porażone płuca i się dusisz?

Gdzie większość przypadków - 99% zachorowań! - przebiega bezobjawowo lub ma takie objawy:

- gorączka do 39 °C
- ból głowy, rozbicie, złe samopoczucie,
- zapalenie gardła,
- problemy żołądkowo–jelitowe,
- bóle mięśni,
- uczucie sztywności karku i pleców,

A skuteczność szczepionek przeciw polio wynosiła po 30 latach bodajże
@niebadzogrem Krótka piłka mamy szczepionkę, powinniśmy znięść wszelkie obostrzenia, 0 maseczek obowiązkowych, ograniczeń w kinach, covidowych paszportów czy lockdownów.
Chcesz to się szczepisz 1,5, 15 dawkami.
Nie chcesz? Twoja sprawa
Tak to powinno wyglądac


Może żyjemy na jakiejś innej planecie, bo tutaj tak właśnie to wygląda, że zostały zniesione obostrzenia ¯_(ツ)_/¯