Wpis z mikrobloga

#worldwar3 #ww3 #gry #pcmasterrace

Wielu próbowało i nadal próbuje robić i wciskać na siłę swoje #!$%@? launchery do gier, ale Panie i Panowie mamy niekwestionowanego lidera stawki, który konkurencją pozamiatał ściany. Otóż launcher World War 3 korzysta z najnowocześniejszej technologii z 2005 roku i pobiera grę przez peer 2 peer. W efekcie 65 GB (65 GB przez p2p iks #!$%@? de), które w normalnych warunkach na moim łączu śćiągnęłoby się w dokładnie 21 i pół minuty, tutaj potrzebuje 7 i pół godziny.

Odpaliłem więc kompa idąc do pracy. Po powrocie odpaliłem grę, ale przy inicjowaniu sypała jakimiś błędami, więc chciałem sprawdzić poprawność plików. I tu pojawia się kolejny genialny ficzer ultra zajebistego launchera. Po kliknięciu w opcjach "sprawdź poprawność pobranych plików" gra... zaczęła pobierać się od nowa, a pliki gry zwyczajnie zostały usunięte. Wszak każdy wie, że opcja "sprawdź pliki" brzmi niemal identycznie jak "#!$%@? ściąganą przez 7 godzin grę z dysku". Kurtyna.

Od godziny więc siedzę z nadzieją, że może prędkość się poprawi i oglądam sobie transfer na poziomie 2.5 - 3 MB/s. Czuje się jak prawdziwy podróżnik w czasie. Brakuje tylko Maczug i jabłkowego Lifta.
Pobierz
źródło: comment_1664551727DnFRWHqCN2fg0jBU2elxwo.jpg
  • 65
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ruum: no kolego zrobienie jednego dużego projektu dla małego studia to jak taniec na linie, albo się uda i będzie splendor albo się wypier w przepaść i zamykasz biznes. Nie ma innej opcji, jak tylko zrobić kilka tytułów longseller i wtedy zrobić większy projekt gdy zyski się stabilizują
@Fido2801: Na steam pobrało mi się 200 ileś mb. więc myślę sobie oho kolejny launcher. i pewnie trzeba robić konto na jakiejś ch stronce. Odpalam pobieranie kurr 65 GB no dobra. i po 30 minutach mialem moze z 2 GB sciągniete bo to leci z prędkością 2mb/s. Myślałem że tylko ja mam taki problem ale widzę że to problem ogólny. Dawanie szans tej grze jest bez sensu. Nawet nie mam ochoty
Od godziny więc siedzę z nadzieją, że może prędkość się poprawi i oglądam sobie transfer na poziomie 2.5 - 3 MB/s. Czuje się jak prawdziwy podróżnik w czasie. Brakuje tylko Maczug i jabłkowego Lifta.


@Fido2801: Podróżnik w czasie, albo mieszkaniec tej drugiej połowy Polski, która nie ma szczęścia mieć dostępu do kablówki/światłowodu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

U mnie na osiedlu 3MB/s to marzenie na kablu, neostrada 10mbit
dosłownie wczoraj chciałem to pobrać ze Steam. Jak rozumiem ze Steam pobierze się launcher i potem już p2p reszta?


@missioncritical: Dokładnie tak jak piszesz. Steam pobiera sam launcher.

#!$%@?, sciagalem i zajelo mi to niecale 40 minut


@Heady1991: Ach! To wybacz. Już lecę dać znać tym setkom ludzi piszących na forach Steama i w recenzjach o tym samym problemie, że to "#!$%@?" bo u Ciebie działa.
@10129: dokladnie to samo. Jak macie screen z fetching data to gdy widzicie na calym timeout to kliknijcie "W" a gra sie zaladuje. Potem mozna czekać w lobby, dostac error 151 a czasem nawet zagrac