Wpis z mikrobloga

#worldwar3 #ww3 #gry #pcmasterrace

Wielu próbowało i nadal próbuje robić i wciskać na siłę swoje #!$%@? launchery do gier, ale Panie i Panowie mamy niekwestionowanego lidera stawki, który konkurencją pozamiatał ściany. Otóż launcher World War 3 korzysta z najnowocześniejszej technologii z 2005 roku i pobiera grę przez peer 2 peer. W efekcie 65 GB (65 GB przez p2p iks #!$%@? de), które w normalnych warunkach na moim łączu śćiągnęłoby się w dokładnie 21 i pół minuty, tutaj potrzebuje 7 i pół godziny.

Odpaliłem więc kompa idąc do pracy. Po powrocie odpaliłem grę, ale przy inicjowaniu sypała jakimiś błędami, więc chciałem sprawdzić poprawność plików. I tu pojawia się kolejny genialny ficzer ultra zajebistego launchera. Po kliknięciu w opcjach "sprawdź poprawność pobranych plików" gra... zaczęła pobierać się od nowa, a pliki gry zwyczajnie zostały usunięte. Wszak każdy wie, że opcja "sprawdź pliki" brzmi niemal identycznie jak "#!$%@? ściąganą przez 7 godzin grę z dysku". Kurtyna.

Od godziny więc siedzę z nadzieją, że może prędkość się poprawi i oglądam sobie transfer na poziomie 2.5 - 3 MB/s. Czuje się jak prawdziwy podróżnik w czasie. Brakuje tylko Maczug i jabłkowego Lifta.
Fido2801 - #worldwar3 #ww3 #gry #pcmasterrace 

Wielu próbowało i nadal próbuje rob...

źródło: comment_1664551727DnFRWHqCN2fg0jBU2elxwo.jpg

Pobierz
  • 65
@pat37: @ruum: Nie, po prostu rozśmiesza mnie, że 4 lata miliony na produkcję, przekładanie premiery, KOMPLETNIE NIC nie zrobili, nic nie poprawili, a mimo to i tak ludzie oszaleli już na punkcie gry i przebiła all time peak.
@Fido2801: Ja mam to gdzieś, tylko śmieszne jest to, że przez 4 lata totalnie nic nie zrobili, mogli równie dobrze już dawno zrobić premierę, nie poprawili nic, a i tak hype jest ogromny i wszyscy się jarają. Mam przez to głupawkę od kilku dni. I będą grać dalej. Nie oszukujmy się.
hype jest ogromny i wszyscy się jarają.


@Ynfluencer: Co to wg. Ciebie znaczy? Wszedlem na reddita a tam smutno a nie hype i jaranie sie. To ze ma teraz 11k graczy nie oznacza ze wszyscy szaleja, dzieci piszcza, nastolatki rzucaja stanikami. Gra jest darmowa wiec mamy efekt nowosci, ludzie chca sprawdzic co to jest i zobaczymy jak to sie rozwinie... albo zwinie¯\_(ツ)_/¯
@ruum: Człowieku. Dzisiaj do wieczora ww3 przebije all time peak wielu wysokobudżetowych produkcji, również f2p, a ty mi tu #!$%@?.

Nie oszukujmy się. Nic nie zrobili, a i tak jest w #!$%@? sukces.
@ruum: I myślisz, że na tym poziomie zostanie. Tak? Nie wiem co wam tak zależy i po co tak narzekacie. Jak wam się nie podoba to nie grajcie. Nikt wam nie każe. Macie tyle gier to po co o tym tyle #!$%@?? Dziwne to jest.
@ruum: No, ale dalej nie ogarniam po jaki #!$%@? się spuszczacie i piszecie o tym elaboraty. Coś mi się tu nie podoba. Jesteście z jakiejś konkurencji, czy coś? Jak mnie się gra nie podobała jakąkolwiek w życiu to w kąt i nara.

Ja bym o tym zdania nie napisał, a tu jest cały elaborat. Jak Cię wyruchali na kasę? Splukalo Cię 57 Zeta? No to sorry, ale musisz serio cienko przednąć.
Przyznaj, jesteś z jakiejś konkurencji.


@Ynfluencer: Tak, jestem z konkurencji zwanej Rozum i Godność Człowieka xD
Jesteś pracownikiem tej firmy czy inwestorem? Powiedz szczerze i wtedy będzie to zrozumiałe bo aktualnie mówisz o tej grze jakby to był nie wiadomo jaki hicior i usprawiedliwiasz ją gorzej niż CDR usprawiedliwiało CP2077 a na każdą negatywną opinię reagujesz jak płachta na byka.