Wpis z mikrobloga

#worldwar3 #ww3 #gry #pcmasterrace

Wielu próbowało i nadal próbuje robić i wciskać na siłę swoje #!$%@? launchery do gier, ale Panie i Panowie mamy niekwestionowanego lidera stawki, który konkurencją pozamiatał ściany. Otóż launcher World War 3 korzysta z najnowocześniejszej technologii z 2005 roku i pobiera grę przez peer 2 peer. W efekcie 65 GB (65 GB przez p2p iks #!$%@? de), które w normalnych warunkach na moim łączu śćiągnęłoby się w dokładnie 21 i pół minuty, tutaj potrzebuje 7 i pół godziny.

Odpaliłem więc kompa idąc do pracy. Po powrocie odpaliłem grę, ale przy inicjowaniu sypała jakimiś błędami, więc chciałem sprawdzić poprawność plików. I tu pojawia się kolejny genialny ficzer ultra zajebistego launchera. Po kliknięciu w opcjach "sprawdź poprawność pobranych plików" gra... zaczęła pobierać się od nowa, a pliki gry zwyczajnie zostały usunięte. Wszak każdy wie, że opcja "sprawdź pliki" brzmi niemal identycznie jak "#!$%@? ściąganą przez 7 godzin grę z dysku". Kurtyna.

Od godziny więc siedzę z nadzieją, że może prędkość się poprawi i oglądam sobie transfer na poziomie 2.5 - 3 MB/s. Czuje się jak prawdziwy podróżnik w czasie. Brakuje tylko Maczug i jabłkowego Lifta.
Fido2801 - #worldwar3 #ww3 #gry #pcmasterrace 

Wielu próbowało i nadal próbuje rob...

źródło: comment_1664551727DnFRWHqCN2fg0jBU2elxwo.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@Krs90: Ale przecież ja przyznaje, że developerzy totalnie dali doopy, mieli tyle pieniędzy i gdzie to wszystko jest? Co przez te 4 lata zrobili? Rozśmiesza mnie tylko, że mimo tego, że kompletnie nic nie zrobili jest spektakularny efekt i zainteresowanie jak na grę indie. To wszystko.

A wy się spuszczacie. Sam tego nie rozumiem kompletnie, ale tak jest. Mam głupawkę i tyle, a wy jakieś teorie dorabiacie. Dziwię się, że
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: tak jestem pracownikiem spółki krzak która jest na giełdzie i ich gry były sprzedawane razem z gazetą Komputer Świat.
O nie wydało się to mowa o The Farm 51.
  • Odpowiedz
@Krs90: Kilka dni temu pisałem tu z ludźmi, że przesadzają i mają zawyżone wymagania w stosunku do tej gry. Tam polemizowali i zdecydowaliśmy, że opinie wyrazimy po premierze. Obiecałem komuś, że przyznam mu rację, jeśli okaże się #!$%@? i przyznaje.

Dali dupy po całości i śmieje się, bo nie jestem w stanie pojąć, że tyle osób w to gra teraz. Ok, może nie są to wyżyny światowe, ale i tak,
  • Odpowiedz
@ruum: Ale tak poza tym to serio, mam rozkminę co oni robili przez tyle lat? Serio. Chyba jakbym ekipę budowlaną wynajął i dał tyle kasy to efekt byłby lepszy. Jestem ciekaw co tam się działo.
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: Zobacz ich premiery:
Chernobyl VR Project od 2016 dalej jest we wczesnym dostępie na Steam
World War 3 pojawiło się na Steam w 2018
Chernobylite premiera 2021
Get Even premiera 2021
Małe studio powinno się skupić na jednym jak chcą coś zrobić dużego a nie jeb jeb jeb.
  • Odpowiedz
@profildogier: Sam tego nie rozumiem. Mieli produkt z potencjałem. Mieli w #!$%@? kasy, w #!$%@? czasu i ciągle przesunięcia, mogli na tym zbić w #!$%@?, a robią dosłownie jakby wszystko, absolutnie wszystko celowo tak, żeby jak najgorzej to wyszło.

To jest niepojęte dla mnie. Wkrótce ludzie stracą cierpliwość i wielka szansa przepadnie, odwrotu nie będzie.
  • Odpowiedz
@Fido2801: nic nie straciłeś. Po instalacji czeka: kolejka i czekanie w niej. wielokrotne bo jak przejdziesz to jest time out i po paru nieudanych razach 'token expired, restart game'.
jak za którymś razem się włączy to potem jest wymuszona zmiana nazwy gracza -> błąd. Po paru kliknięciach: nie masz wystarczająco kasy na koncie aby zmienić imię, pa.

restartujesz grę. przechodzisz kolejkę.

udało się. jednak imię zaakceptowało, klikasz graj "error something
  • Odpowiedz
@Fido2801: sam miałem w planach pobrać i zagrać, ale zanim to pobieranie się zaczęło już same problemy - beta miała wystartować o godzinie 17.00, przez 40 minut nie mogłem jej dodać do biblioteki Steam XD Następnie jak już dodałem, pobrałem tego 200mb launchera, odpaliłem i cyk - prędkości pobierania tak jak piszesz 2,5mb/s, a do pobrania 65GB XDD #!$%@? ta gra ma już swoją którąś z rzędu szansę, bo wcześniej
  • Odpowiedz