Wpis z mikrobloga

@Mirxar: to jest bait, bo nie ma jej na grupie studentów medycyny z Polski, a udziela się na jakiś g*wnogrupkach. Jakby była tak zajęta nauką, to nie miałaby na nie czasu.
@niegramwwowa: moze i jest natomiast moja różowa jest lekarzem i mówi że miała takie koleżanki. Godny był tylko inny lekarz a teraz już są po rozwodach bo dwoje ludzi którzy ciagle są na dyżurach nie ma często szans na stworzenie normalnego związku ¯_(ツ)_/¯
jestem mentalnie nastolatkiem, który sra pod siebie na widok śmiesznych obrazków z papieżem, a za głowę byś się złapał, gdybyś się dowiedział gdzie pracowałem


@Glikol_Propylenowy: ale w stosunkach międzyludzkich pewnie jesteś normalny i ogólnie nie masz pewnie chorych poglądów na świat. Tak samo, śmiejesz się z memow, ale nie rozsyłasz tego na lewo i prawo.
W przeciwieństwie do baita ze screena
@Irciu: może i tak, ja osobiście nikogo takiego nie znam. Znajomi od tabletek mają po 15-20, ja poniżej 100 zszedłem ostatnio w grudniu 2021, a są i tacy od bioder co po 300 potrafią zrobić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mirxar: odklejona mocno. Zdziwi się jak po prestiżowej medycynie będzie za nieco ponad średnią krajową wkładać ludziom palec w tyłek.