Wpis z mikrobloga

@Mirxar: Tak jak jeszcze z budowlańcem mogę się zgodzić bo z małpą nikt nie chce być w związku, tak z tą architekturą i psychologią jako nadkierunki #!$%@?ła XD
Oj będzie brutalne zderzenie z rzeczywistością jak skończy studia i roboty nie znajdzie
  • Odpowiedz
@Mirxar: Co tam w ogóle robi psychologia, skoro to gownokierunek? Chyba jakieś sentymenty niedoszłej pani lekarz( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale jej podejście jest mega toksyczne, szkoda tylko, że będzie wykonywała tak odpowiedzialny zawod, mam nadzieję, że znormalnieje.
Dzielenie ludzi na klasy społeczne... Ha tfu
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy: no to zależy czy na przykład internistę, notariusza czy pierwszego lepszego prawnika uważasz za osobę odpowiedzialną. No ja osobiście nie, Ci to są dzbany z dna ludzi którzy poszli na ten typ studiów. Wiadomo że się nie nadają do tej roboty ale skoro już się tam znaleźli to coś robić muszą xD
  • Odpowiedz
@leeaxe:Bo Wykonywany zawód nie odzwierciedla człowieka, a utarło się zupełnie coś innego, że skoro wykonujesz odpowiedzialny zawod to musisz być takim poważnym, ułożonym i dorosłym człowiekiem. Ja jestem mentalnie nastolatkiem, który sra pod siebie na widok śmiesznych obrazków z papieżem, a za głowę byś się złapał, gdybyś się dowiedział gdzie pracowałem xD ( ale się nie dowiesz). Kazdy zakłada maski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wpis oczywisty bait ale fakt faktem ludzie dobierają się podświadomie mniej więcej na swoim poziomie, karyna pracująca w żabce nie będzie w związku z fizykiem

Tzn może jeszcze w te stronę i cud się zdarzy ale na pewno nie w odwrotną, kobiety nie lubią gorszych od siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz