Wpis z mikrobloga

@BarkaMleczna: dorzuć ostrzałkę do prezentu. Jak dobrze naostrzysz i kiepski nóż to posłuży np. 2, 3 razy zanim się stępi ale i tak będzie to lepsze od dobrego noża, o który nikt nie dba.

Ja kupiłem kiedyś taki z Ikei i parę lat dobrze służy. Choć jak teraz bym kupował albo na prezent to od dłuższego czasu chodzą za mną japońskie noże (np. Shun). Ale to drogi wydatek, a ostatnio mniej
@BarkaMleczna wszystko zależy od budżetu, a i to nie gwarantuje pełnego zadowolenia. Świetne są może Global, ale też mają specyficzną rączkę i nie każdemu będzie dobrze leżał. Na plus jest to, że global robi też ostrzałki dla nieogarniajacych, noże są ze stali nierdzewnej więc nie trzeba o nie jakoś szczególnie dbać jak p te że stali węglowej no i są dość twarde, a co za tym idzie nie trzeba ich ostrzyć nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BarkaMleczna: Ja mam jakiś model ZWILLING ale to głównie dla tego że była promkaXD jak na razie jestem zadowolony ale nie wiem czy drugi raz bym tyle kasy na nóż #!$%@?ł. Najlepiej skoczyć do sklepu stacjonarnie gdzie jest duży wybór i zobaczyć jak w ręce będzie leżał, znajomy też ma jakąś kosę #!$%@? ale co z tego jak #!$%@? mi w ręce leżał( ͡° ʖ̯ ͡°)