Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JuneJohn: mieliśmy przed remontem pralko-suszarkę i różowa się zraziła, bo rzeczy pogniecione i blabla. Myślę o szafce z półkami w formie nadstawki nad pralkę albo po prostu powieszeniu czegoś takiego nad nią.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krucjan: trochę po znajomości, jeden majster nic nie wziął, bo to mój teściu ( ) wujasowi musiałem odpalić działkę, choć też nie dużą, bo z tego co gadałem ze znajomymi to za samą łazienkę z kiblem mógł zawołać tyle co wziął za wszystko.
nie wiem jaką masz pralkę, ale ta na 1400 obrotów prała już ze 20 razy i nawet nie muska ściany przy której stoi, bo po prostu nie drży. A do szyby to tam jest w ogóle 10cm.


@radziuxd: u nas podobnie, ale... Po pewnym czasie może się to popsuć. Wsadzisz pościel i zawinie się tak, że w poszewce będzie gałgan co powoduje niewyważenie. W skrócie: może być dobrze przez 5 lat,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JI_Gorki: Wellneo Laurena z Leroy Merlin, wersja 100x80, ale jest dużo podobnych tylko każdy sklep inaczej nazywa. Widziałem taką samą w Obi i na veldman.pl
@pri0: Ja nic przy tym nie robiłem za bardzo xD Ja montowałem listwy przypodłogowe, włączniki, gniazdka i kilka wieszaczków ( ͡° ͜ʖ ͡°) a przepraszam jeszcze szafka w kibelku to moja robota.
@secs: no dokładnie, podcieram dupe i idę umyć
Strasznie gryzie mnie ten dekor w WC.
Pomijając, ze nie przepadam to można było policzyć płytki i zrobić geberit tak wysoki, żeby połączenie szafki i stelaża nie wychodziło w połowie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grubyy: a faktycznie, #!$%@? teraz będę zwracał na to uwagę xD nie pomyślałem o tym, a wysokość dekoru mierzyłem w łazience tak, żeby był pod szafką z lustrem.
@grubyy: a faktycznie, k***a teraz będę zwracał na to uwagę xD nie pomyślałem o tym, a wysokość dekoru mierzyłem w łazience tak, żeby był pod szafką z lustrem.


@radziuxd: Mówią, ze to kwestia 2 tygodni i się człowiek przyzwyczaja ale mi kafelkarz krzywo położył kafle w kuchni i fugi względem zabudowy lecą klinem.
Za każdym razem to widzę i ciśnienie mi skacze. Może to po prostu nerwica natręctw, że zwracam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grubyy: Wiem co czujesz, u mnie pod prysznicem położyli odpływ liniowy 60cm tak, że między lewym, a prawym końcem jest 1cm różnicy do ściany. ( _) Niby niewiele, a jednak zauważyłem xD
@secs: no dokładnie, podcieram dupe i idę umyć ręce.


@radziuxd: jak umyjesz ręce jak nie masz umywalki w kiblu xd musisz nacisnąć dwie klamki zeby umyć ręce w łazience, a jak jest akurat zajęta to musisz w kuchni, bardzo praktyczne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@secs: Ty się brudzisz gównem po łokcie, że masz takie rozkminy? xD
Co mają klamki do tego, przecież nie naciskasz ich oburącz, bo w innym razie idąc tym tokiem - jak odkręcasz kran albo wyciskasz mydło? Głową? ( ͡° ͜ʖ ͡°)