Wpis z mikrobloga

@radziuxd: Porządną wannę zamieniłeś na kabinę z panelami na podłodze,
z wygodnego zlewozmywaka zrobiłeś wąską dziurę do płukania łyżek,
i jeszcze te żyrandole w kształcie puszek z FOXa na suficie...

śmiechu warte! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kepak: ledwo ledwo, ale nogi w drzwi nie wchodzą ( ͡° ͜ʖ ͡°) na pewno wolę tak niż miałaby być razem z łazienką.
@Znowmuszewymyslec: Grzejnik wymieniony i przeniesiony na prostopadłą ścianę, w blacie jest czarna kratka, słabo ją widać.
@Dwudziestydrugi: zapomniałeś o panelach na ścianie ( ͡° ͜ʖ ͡°) zlewozmywaka faktycznie żałuję, że nie zrobiłem w rogu, chociaż on jest do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@OszukanyBardzo: nie wiem jaką masz pralkę, ale ta na 1400 obrotów prała już ze 20 razy i nawet nie muska ściany przy której stoi, bo po prostu nie drży. A do szyby to tam jest w ogóle 10cm.
  • Odpowiedz
@OszukanyBardzo: w nowych pralkach tak to wszystko fajnie działa, że nawet moneta się nie przewróci przy ponad 1000 obrotów. Ja mam jakąś budżetowa amice to wirowanie na 1200 i rzeczy stojące na pralce nawet nie drgną.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JuneJohn: mieliśmy przed remontem pralko-suszarkę i różowa się zraziła, bo rzeczy pogniecione i blabla. Myślę o szafce z półkami w formie nadstawki nad pralkę albo po prostu powieszeniu czegoś takiego nad nią.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@radziuxd: bo pralko-suszarki są do kitu. Suszarka oddzielnie to zupełnie inna bajka.

Co do zlewu w kuchni to można się przyczepić, bo bardzo mały i w niezbyt wygodnym miejscu. Ja miałam kiedyś przy lodówce, ale na ścianie prostopadłej i mnie denerwowała, że za blisko.

A poza tym szacuneczek za remont :)
  • Odpowiedz