Wpis z mikrobloga

Moja dziewczyna, z którą jestem 4,5 roku ma za niedługo urodziny. Mace jakieś pomysły na prezent urodzinowy do kilku stówek? Z racji, że lubi robić zdjęcia (amatorsko, telefonem na wakacjach :P) to myślałem nad instax, ale nie wiem czy to nie jest zabawka na kilka dni i finalnie nie będzie jej brała na wakacje. Co innego byście polecili? Nie chce jej kupować żadnej biżuterii, perfum ani bielizny...
#zwiazek #rozwypasek #rozowepaski #randkujzwykopem #prezent #urodziny #zwiazki
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie chce jej kupować żadnej biżuterii, perfum ani bielizny...


@Gaahl75: Weź ją na drogą kolację, idźcie do kina, zadbaj by już nie musiała nic robić tego dnia...
  • Odpowiedz
@Gaahl75: nowego instaxa mini 11 kupiłam niedawno za 300zł. to jest gadżet, każdy instant wyduk w tej cenie, czy to drukarka czy instax będzie słabej jakości. Ale jako gadżet jest super, do tego na kolejne okazje mozesz dokupowac akcesoria typu albumy. Jestem mega zadowolona z wyboru, polecam. No i fajnie sie wygląda z instaxem w tym etui takim specjalnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Gaahl75: 4.5 roku robienia zdjęć to może też być album i mógłbyś te zdjęcia wywołać co robiła. Zależy od dziewczyny, ale jak wywołałem zdjęcia z wakacji itd to nagle sama zaczęła szukać ramek i rozstawiać je wszędzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gaahl75: podobnie jak moja. Instax został oddany koleżance, bo finalnie cykniesz dobra jakościowa fotkę telefonem i ma miejsce na wydruk tych zdjęć ostatnio kosztowało 31 gr od sztuki, a Instax ma drogie wkłady, często prześwietlone zdjęcia. Fajna zabawka, ale częściej leżało i czekało na specjalny dzień do użycia.
  • Odpowiedz
@Gaahl75: Instax jest zajebisty, ja kupiłem różowej parę lat temu i do teraz regularnie w użytku, fotki wieszane na lodówce, w pracy, robienie albumów, wklejanie do pamiętników z podróży itd., świetna zabawa, również dla mnie. I bierz instaxa a nie jakieś drukarki - jakby chciała drukować z telefonu to by sobie drukowała na atramentówce albo w rossmanie w dowolnym rozmiarze za parę groszy zamiast 5zł od mni-fotki na instaxowym papierze.
  • Odpowiedz
czy są bezpieczne i czy synchronizacja z chmurą wyłączona.


@caius_cosades: No to albo bezpieczne albo synchronizacja wyłączona. Kto w ogóle wyłącza synchronizacje z chmurą w telefonie aby sobie życie utrudniać?
  • Odpowiedz
@Gaahl75:

myślałem nad instax, ale nie wiem czy to nie jest zabawka na kilka dni i

Kupiłem swojej kiedyś na prezent i było dokładnie tak jak napisałeś, zwłaszcza że te wkłady są dość drogie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz