Wpis z mikrobloga

Moja dziewczyna, z którą jestem 4,5 roku ma za niedługo urodziny. Mace jakieś pomysły na prezent urodzinowy do kilku stówek? Z racji, że lubi robić zdjęcia (amatorsko, telefonem na wakacjach :P) to myślałem nad instax, ale nie wiem czy to nie jest zabawka na kilka dni i finalnie nie będzie jej brała na wakacje. Co innego byście polecili? Nie chce jej kupować żadnej biżuterii, perfum ani bielizny...
#zwiazek #rozwypasek #rozowepaski #randkujzwykopem #prezent #urodziny #zwiazki
  • 36
  • Odpowiedz
@Gaahl75: trochę złośliwie, ale głównie z ciekawości - o czym rozmawiasz ze swoją partnerką? Jak można być z kimś 4 lata i nie wiedzieć co kupić tej osobie w ramach prezentu? Powinieneś chociaż ogólnie wiedzieć co ją interesuje, czego chciałaby spróbować itp.
  • Odpowiedz
@Gaahl75: Bierz instaxa, kup jakąś mapę świata i przypniecie sobie na niej pinezkami gdzie razem byliście na wakacjach :) Ja taką mapkę knuję swojej różowej
  • Odpowiedz
@Virti: @Gaahl75: Tho, instax ma też samą drukarkę, która imo jest bardziej praktyczna, bo nie musi jej brać na wakacje (aparat instaxa jest spory), tylko póxniej łączy się po BT i drukuje co jej się podoba.
  • Odpowiedz
@Gaahl75: jeśli ma już jakąś lustrzankę albo inny aparat to chyba lepiej byłoby jej dokupić jakieś graty typu obiektywy i statywy. Torbę na to...

Instax to taka zabaweczka raczej i to co wypluwa nie powala jakością.
  • Odpowiedz
@Gaahl75: Album na wspólne zdjęcia i wywołane jakieś zdjęcia? Fajne perfumy jakieś, czapka i szalik ralpha laurena, lacoste albo Armani? Rękawiczki ugg, wyjazd na weekend w góry?
  • Odpowiedz