Wpis z mikrobloga

Mirki, wyobraźcie sobie, że macie z 19 lat, coś tam ćwiczycie na siłce od 3-4 lat, wszystko na kurczaku i ryżu + kreatyna i izolat białka z kaefde, ale to tak, żeby mama nie widziała. Nagle jakiś typ do was podchodzi i mówi, że da wam lekko ponad 100 koła, za nasikanie do kubeczka i potwierdzenie, że nie masz z dupy durszlaka. Co robicie:

a) natychmiast wyciągacie puloka i lejecie do tego co macie pod ręką, choćby do swojego bidona, byleby frajer nie zmienił zdania, przy okazji zgarniając najłatwiejszy hajs w życiu

b) stwierdzacie, że "to wam się nie opłaca", a tak w ogóle to musicie się spieszyć, bo zaraz pora 5 posiłku, a przecież taka forma sama się nie zrobi

#famemma #silownia #mikrokoksy #mirkokoksy
bezbekpol - Mirki, wyobraźcie sobie, że macie z 19 lat, coś tam ćwiczycie na siłce od...

źródło: comment_1664229532vR3envrRHctelEVkVwgag6.jpg

Pobierz

Co robisz?

  • szczam 83.7% (718)
  • nie szczam 16.3% (140)

Oddanych głosów: 858

  • 28
@bezbekpol: #!$%@?, absolutnie nic nie mam do ludzi którzy lecą na soku i się z tym nie kryją - nikt im tego nie zabrania, jeżeli chcą to proszę bardzo. Ale #!$%@?, robienie z siebie fałszywego naturala to jest gigantyczne #!$%@?, to jest faktyczny problem gdzie jakiś młody nieobeznany pójdzie na siłownie i się srogo zdziwi że na czysto bez kosmicznego genu będzie #!$%@? a nie adonisem w tak krótkim czasie XD
@Pozytywny_gosc: w takich sytuacjach gość jest zawsze na przegranej pozycji. Albo się zgodzi i obrazek naturala pójdzie się #!$%@?ć, albo spróbuje blefować - ale natan to akurat nie jest gość nad którym można dywagować czy bierze - wiejski się nie poddał i powiedział "sprawdzam" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@uncovered: to. Ludzie mogą się śmiać, ale pamiętam, jak ja zaczynałem, to wierzyłem, że nawet pic rel jest naturalem xDDDDDD po prosu jesteś mega podatny i jak widzisz, że ci nie idzie (sylwetkowo + siłowo), to wychodzisz z założenia, że masz gównogeny i nic z tego nie będzie.

a co dopiero jakieś nastolatki, jak jego fani. to jest czyste #!$%@?ństwo, tym bardziej, że część z nich skuma o co chodzi i
bezbekpol - @uncovered: to. Ludzie mogą się śmiać, ale pamiętam, jak ja zaczynałem, t...

źródło: comment_1664231039kHjTluLOVaQd89FRFj52KR.jpg

Pobierz
@bezbekpol: no właśnie, ogólnie uważam że walenie w #!$%@? jeśli chodzi o sporty siłowe i sylwetkowe to straszne #!$%@?. Każdy bardziej ogarnięty widzi mniej więcej kto bierze a kto nie, a goście nadal będą iść w zaparte że oni to na białeczku i kreatynie zrobili taką formę. A ktoś kto nie ogarnia nie będzie wiedział, uwierzy i tak jak mówisz albo zrezygnuje, albo wejdzie jak kretyn na bombę i zbyt ciekawie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@uncovered:

Niby tak, ale z drugiej strony mógłbyś mieć typa, który mówi wprost, że bierze sterydy, dzieciaki mogą pomyśleć, że tylko ze sterydami da się cokolwiek zrobić z sylwetką i zaczną #!$%@? jakieś fejki czy nawet dobry towar, ale bez pomyślunku i niszczyć sobie zdrowie. Co jest bardziej szkodliwe? To jest takie gdybanie bez sensu.

Zresztą #!$%@?, każdy kiedyś jak zaczynał myślał, że niewiadomo jaki progres zrobi, ale z czasem pojawia
@Rainmaker97: Chyba nie powinno być takiego kto ma jakiekolwiek wątpliwości że gościu bierze... ma wszystkie objawy ktore da sie zobaczyć, a do tego jego wymowki są tak słabe, ze też są potwierdzeniem
@Slavcel: Możesz mieć jak najbardziej rację że to jest gdybanie bez sensu, i prawdopodobnie tak jest. Nie zmienia to faktu że chciałbym, żeby influencerzy i ogólnie ludzie znani nie mieli problemu z tym żeby mówić czy są na soku czy nie - według mnie o wiele zdrowsza sprawa, niż kreowanie się na naturala jak dzisiaj. A co do reszty to jak mówiłem się w sumie zgadzam, sam też nie popatrzyłem na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@uncovered:

W sumie te kreowanie się na naturala dzisiaj to pojedyncze przypadki, pamiętam jak branża fitness raczkowała na YouTube to co drugi nabity jak autobus do Lichenia był naturalem, znaczna część unikała tematu jak ognia. Teraz to poszło w dużą lepszą stronę, umowy z firmami z suplementami się pewnie też zmieniły na lepsze i raczej większość osób dzisiaj nie ma problemu gadać o tym, że są na soku.