Wpis z mikrobloga

Mirki, wyobraźcie sobie, że macie z 19 lat, coś tam ćwiczycie na siłce od 3-4 lat, wszystko na kurczaku i ryżu + kreatyna i izolat białka z kaefde, ale to tak, żeby mama nie widziała. Nagle jakiś typ do was podchodzi i mówi, że da wam lekko ponad 100 koła, za nasikanie do kubeczka i potwierdzenie, że nie masz z dupy durszlaka. Co robicie:

a) natychmiast wyciągacie puloka i lejecie do tego co macie pod ręką, choćby do swojego bidona, byleby frajer nie zmienił zdania, przy okazji zgarniając najłatwiejszy hajs w życiu

b) stwierdzacie, że "to wam się nie opłaca", a tak w ogóle to musicie się spieszyć, bo zaraz pora 5 posiłku, a przecież taka forma sama się nie zrobi

#famemma #silownia #mikrokoksy #mirkokoksy
Pobierz
źródło: comment_1664229532vR3envrRHctelEVkVwgag6.jpg

Co robisz?

  • szczam 83.7% (718)
  • nie szczam 16.3% (140)

Oddanych głosów: 858

  • 28
@bezbekpol: Sam osobiście jestem na soku, ale mam już swoje 32 lata na karku i nienawidzę ludzi którzy wybijają się na kłamstwie. #!$%@? mnie obchodzi czy ktoś jest naturalem, czy bombi i co bije. Jego sprawa, jego życie, ale jak można #!$%@? kłamać i wpajać małolatom, że jest się naturalem. Rozumiem motywować młodzież do dźwigania i bardzo to chwalę, ale takie oszukiwania to dla mnie czyste #!$%@? i buractwo. W sumie
@bezbekpol Chłop jest idealnym przykładem , że sylwetka w życiu codziennym nic nie zmienia w życiu. Był grubasem, zaczął ćwiczyć i brać sterydy, dostał powiększenie cyca, wypryski na ciele i czerwona skórę i pewnie kilka efektów ubocznych o których nie wiadomo nam. Teraz wmawia ludziom co innego, a w środku nadal jest tym zakompleksionym grubasem który szuka akceptacji wśród znajomych rozbierając się i napinając się wszedzie gdzie postronni ludzie maja to w