Wpis z mikrobloga

Czy można zrobić większego fikołka niż ślepo wierzyć w redpill?
Redpillowe wykopki:
- "Hehe pa mati feministka, pa jakie te kobiety są głupie. One wierzą, że za cale zło świata odpowiadają faceci i kobiety mają za mało praw, beka z nich"
Tymaczem redpill:
- "faceci mają za mało praw i całe zło świata to kobiety, no mówie ci ziom, dlatego musisz wiedzieć" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Czym się różni redpill od feminizmu? NICZYM.
- Feminizm po prostu zrzuca winę na facetów
- Redpill zrzuca całą winę na kobiety (i czasami na simpów)
- Feminizm uczy kobiety jak wykiwać facetów
- Redpill "uczy" facetów jak "wykiwać" laski (na dodatek nieskutecznie bo tylko wykopek z 30IQ uwierzy, że do 35 latka z zakolami, łysiną, siwizną, zmarszczkami, brzuchem, zarobkami 10k netto, 50m2 klitą i dacią logan czy inną multiplą w leasingu będą podbijać 20-25 laski, która mają dostęp do 190-200cm oskarków z kręconymi włosami, pędzlami, kawalerkami i mustangami kupionymi przez starych za gotówkę jako prezent na 18 urodziny).
- feministki mają twitterka i forum - wiżaż
- redpillowcy mają kanały youtube i forum - wykop

Widzicie jakieś różnice? Żadnych nie ma! A pisze tego posta, bo mi się wyświetlił jakiś kanał musisz wiedzieć i gość przez 40 minut pierdzielił o tym jak SMV szczytuje dla faceta z zakolami i łysiną w wieku 35-40 lat i jak wtedy wyrywa 20-letnie modelki i rzekomo laski będą ściagąć majtki przez głowe dla jakiegoś trochę bogatszego biedaka 10-15k netto. Co wy jeszcze wymyślicie? Najpierw Jordany Petersony, potem Andrew Taty, krzychu z uwodzenia w dzień i teraz takie kanały.

Jest tyle dowodów dookoła na nieskuteczność/niekompletność redpillu i prawdziwość blackpillu, a ludzie dalej głoszą jakieś teorie że wystarczy zarabiać 10k i pójśc na siłownie, 35 lat wybije i ruchasz 20 latki bo masz SMV 500, to takie proste! Redpill to niekompletny blackpill, który nie może być stosowany i brany w izolacji! Redpill może być uzupełniem do blackpillu, ale nie musi, bo blackpill to samowystarczalna, niezależna prawda opisująca prawa, jakie rządzą tym padołem.

Dlaczego blackpill stoi ponad tym wszystkim? Bo blackpill jedzie równo zarówno z redpillowcami, jak i feministkami. Nie zrzuca winą na żadną z płci, pokazuje że wszystkie sztuczki są krótkoterminowe. Blackpill nie wini kobiet za #!$%@?, tylko pokazuje prawdę, że to natura nas tak zaprojektowała, że kobieta traci głowę dla przystojnego samca 190cm z ładną twarzą, a gardzi karłem 175cm z zakolami. Podczas gdy redpill wszystko upraszcza do jakiejś kasy i statusu i udawania alpha mając 175cm i zakola. Bez mordy i wzrostu mając kase i status i udając samca alfa jesteście trochę lepszymi beciakami, taki beciak 2.0 Ale dalej beciak, redpill to krypto-bluepill i zdania nie zmienię.

Pies z gatunku yorka nigdy nie będzie owczarkiem niemieckim czy owczarkiem kaukaskim. Facet z gatunku 175cm karzeł zakolakowy nigdy nie będzie się równał z facetem z gatunku oskarskiego-czupryniastego-ostroszczękiego 190cm

Dlatego musicie wiedzieć.
#redpill #blackpill #tinder #badoo #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #logikarozowychpaskow #julka #rozowepaski #depresja
  • 21
@Pozytywny_gosc: Pewnie mają sprane mózgi jak nie przejmują się odrzuceniem. Kiedyś jak byłem studentem to na ulicy kilka dziewczyn się do mnie uśmiechało albo mnie zaczepiały. I do żadnej nie byłem w stanie zagadać. Nawet niektóre tak po cichu mówiły że jestem ładny. Na ulicy się nie zawiera znajomości ani nie umawia na randki. Kanał Red Pill dla faceta, tam gość mi wyskoczył że on nie ma problemu z odrzuceniami w