Wpis z mikrobloga

Siema, pracuje na lotnisku i codziennie mam doczynienia z ruskami. Macie jakieś pomysły jak najbardziej uprzykrzyć im życie? Póki co wpadłem na:

1. Mówienie do nich jak najbardziej skomplikowanym angielskim żeby wprowadzac ich w zakłopotanie (mimo że znam biegle rosyjski i udaje że #!$%@? rozumiem xD)
2. Zaznaczanie na każdym kroku że nie akceptujemy rosyjskich kart ani waluty.
3. Możliwie jak najdłuższe wydłużanie kontroli, przeglądanie wiz, zbędne pytania.
4. Naliczanie dodatkowych opłat za każdy dodatkowy centymetr i gram bagażu (ostatnio typ rusek nie chciał dopłacić i tak się awanturował że wezwaliśmy straż graniczna i go od razu zglebowali xD)

Dajcie jescze jakieś pomysły coby wspomóc moja mała wojenkę przeciwko ruzzkim.

#ukraina #rosja #wojna #pracbaza #lotnictwo #lotnisko
  • 208
@k44wy35ywestcoastwestcoast: grzecznie i z zaniepokojeniem w glosie "ostrzegaj" Ze pasazer z tytulu tego, ze jest Rosjaninem moze byc tutaj/destynacja lotu szykanowany z powodu... (Wstaw informacje o wojnie na Ukrainie). Najlepiej kilkukrotnie, bo tak bardzo sie martwisz o ich bezpieczeństwo. Nawet jesli jakiś rusek postanowi sie poskarżyć na twoje zachowanie, jestes na wygranej pozycji. Przeciez to dla jego dobra! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Meybah: Europa jest pełna ruskich agentów, więc ciężko określić kto jest dobrym, a kto zły, widziałeś wiece poparcia w niemczech?
Nie ma dobrych rosjan, a jeżeli są to powinni błagać o paszporty innych krajów zrzekając się swojego obywatelstwa, wliczając w to twoją koleżankę i jej biednych rodziców za których tak ochoczo dałbyś sobie rękę uciąć, chociaż nie masz pojęcia kim są.
Rosja wypowiedziała wojnę europie, więc jej obywatele powinni liczyć się
@SpalaczBenzyny: no to daj cytat, bo ja a samym tym wątku widzę mnóstwo nadinterpretacji i wniosków z dupy.

Nic mnie nie obchodzą wujkowie janusze i prawda po środku oraz chłopski rozum (to właśnie gnębienie Rosjan jako motywator do przewrotu pachnie januszem i chłopskim rozumem). Obiektywna prawda jest taka, że ludzie są różni, ich narodowość nie musi ich definiować, pasażerowie nie są winni zbrodni i wojnie, nie mają na to większego wpływu.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@k44wy35ywestcoastwestcoast: >Natomiast twoja koleżanka i jej rodzice #!$%@? z totalitarnego gówna do cywilizacji gdzie podkreślają przynależność do tego syfu i dziwią sie, ze ich ludzie nie lubią XD
Nie bardzo rozumiem czemu mieliby być z tego tytułu dyskryminowani. Podatki lecą do Grecji, są całkowicie apolityczni, nigdy nie mówiła nic kontrowersyjnego na temat historii. Wiesz że to co powiedziałeś o Rosji można historycznie odnieść do wielu innych państw (europejskich I azjatyckich)? Jedyna
Jestem nazista bo jestem przeciwko traktowaniu każdej jednostki z góry jaki kolektyw.


@Meybah: to co napisałeś nie ma sensu. Będziesz teraz głupiego udawał?

A skąd ty niby takie rzeczy wiesz?


@Meybah: bo widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo mnie sklasyfikowales jako naziste


@Meybah: tylko na podstawie faktów ¯\_(ツ)_/¯
@k44wy35ywestcoastwestcoast: taką dyskryminacją za sam paszport wpisujesz się jedynie w ruską propagandę o tym że zachód nienawidzi Rosjan.

Wyjechałem z Polski 8 lat temu i też czasami mi się zdarzyło usłyszeć na Zachodzie od znajomej lesbijki jak coś powiem na temat polityki "you better look at what your country does with gay people" - i trochę męczy mozolne tłumaczenie "hej, po pierwsze to nie "my countrry", wyjechałem 8 lat temu do
@Meybah: Jak ustalać fakty? Kto oprócz nazistów segregował ludzi w Europie? Bo dokładnie to zrobiłeś pisząc że jesteś "Polakiem A". To jest fakt ¯\(ツ)_/¯

ruską propagandę o tym że zachód nienawidzi Rosjan


@gatineau: to jest akurat fakt a nie propaganda. Zachód nienawidzi ruskich za to co robią na Ukrainie ¯\
(ツ)_/¯
@SpalaczBenzyny: no widzisz, więc to była Twoja interpretacja, a nie jego słowa. Ja dostrzegam tam duże pole do innych interpretacji.

No i Twoje argumenty są chybione. Sondaże w Rosji są dalekie od obiektywnej prawdy. Może Ty jesteś tak naiwny, że myślisz, że możesz w sondażu powiedzieć co myślisz, a ludzie w Rosji wiedzą, że to nie takie pewne. Posłuchaj ekspertów z OSW na temat wiarygodności tych sondaży i czemu wychodzą takie
Zachód nienawidzi ruskich za to co robią na Ukrainie


@aarahon: wolę wierzyć że jednak robią to tylko pozbawione wyobraźni osoby o ograniczonych horyzontach. Zresztą na "zachodzie właściwym" mam w pracy i ukraińców i rosjan i rosyjskojęzycznego ukraińca pochodzącego z Krymu - i wszyscy jakoś funkcjonują, każdy przeciw wojnie (choć oczywiście ciężko powiedzieć czy rosjanie nie kłamią, ale co zrobić) i problemu ze wspólnym wyjściem na piwo i przeklinaniem Putina nie mają.