Wpis z mikrobloga

Siema, pracuje na lotnisku i codziennie mam doczynienia z ruskami. Macie jakieś pomysły jak najbardziej uprzykrzyć im życie? Póki co wpadłem na:

1. Mówienie do nich jak najbardziej skomplikowanym angielskim żeby wprowadzac ich w zakłopotanie (mimo że znam biegle rosyjski i udaje że #!$%@? rozumiem xD)
2. Zaznaczanie na każdym kroku że nie akceptujemy rosyjskich kart ani waluty.
3. Możliwie jak najdłuższe wydłużanie kontroli, przeglądanie wiz, zbędne pytania.
4. Naliczanie dodatkowych opłat za każdy dodatkowy centymetr i gram bagażu (ostatnio typ rusek nie chciał dopłacić i tak się awanturował że wezwaliśmy straż graniczna i go od razu zglebowali xD)

Dajcie jescze jakieś pomysły coby wspomóc moja mała wojenkę przeciwko ruzzkim.

#ukraina #rosja #wojna #pracbaza #lotnictwo #lotnisko
  • 208
jestem Polakiem A


@Meybah: raczej nazistą, oni lubią segregować ludzi.

Naprawdę przydałoby się na codzień niestety w pozostałych kwestiach już wymagających empatii czy zrozumienia nie jest tak jednomyślnie


@Meybah: Twierdzisz że naród rosyjski, który napadł na wolną i niepodległą Ukrainę, dokonuje tam tortur, morderstw, gwałtów, czasem nawet w tej kolejności zasługuje na empatię? Rosjan którzy w jednoznaczny sposób opowiedzieli się przeciw temu zezwierzęceniu nie spotykają takie złośliwości.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@aarahon: >Rosjan którzy w jednoznaczny sposób opowiedzieli się przeciw temu zezwierzęceniu nie spotykają takie złośliwości.
A skąd ty niby takie rzeczy wiesz? Bo mnie sklasyfikowales jako naziste. Więc może więcej pokory co do celności oceny rzeczywistości xD
Dobrze was wytresowali xD


@Meybah: tak tak, wytresowali. Tak samo jak od 1. dnia wojny wytresowali nas do pomocy Ukrainie. #!$%@? się w dynks, to naturalne zachowanie.
Siema, pracuje na lotnisku i codziennie mam doczynienia z ruskami. Macie jakieś pomysły jak najbardziej uprzykrzyć im życie?


@k44wy35ywestcoastwestcoast: Ty nie jesteś od uprzykrzania komukolwiek życia, tylko do obsługi pasażerów, służenia im i ułatwiania im życia.
Myślisz że jak masz mundur, plakietke ze zdjęciem, czapke (czy co tam innego ciecie lotniskowe mają) to masz prawo prześladować pasażerów ze względu na ich narodowość, czy tam inny parametr jaki sobie wymyslisz?

PS: Mój
@SpalaczBenzyny: tu nic takiego nie napisał, a biorąc pod uwagę skalę nadinterpretacji to nie mam pewności czy w ogóle. Sam oczekujesz, że powinien w każdym miejscu podkreślać, że to Rosja jest agresorem, co jest irracjonalne i nie pierwszy raz takie wymagania widzę.

No i nie zmienia to faktu, że w tym temacie ma rację. Ale rozumiem, że chciałeś wykazać, że skoro w jednym miejscu nie nie ma, to i tu z
@k44wy35ywestcoastwestcoast: Biurokrata - impotent, używający resztek władzy żeby uprzykrzyć komuś dzień.
Bez wątpienia sprawi że ludzie spytają "co ten Putin robi" - w końcu on go zatrudnił, on powie wyraźnie że to przez Putina i on będzie punktem zwrotnym dla kogokolwiek. A nie, czekaj, będzie że zgniła biurokracja, że nawet zwykły urzędnik ich nie lubi za coś na co nie mieli wpływu i nawet nie wiadomo czy popierają bo nie zapyta