Wpis z mikrobloga

Siema, pracuje na lotnisku i codziennie mam doczynienia z ruskami. Macie jakieś pomysły jak najbardziej uprzykrzyć im życie? Póki co wpadłem na:

1. Mówienie do nich jak najbardziej skomplikowanym angielskim żeby wprowadzac ich w zakłopotanie (mimo że znam biegle rosyjski i udaje że #!$%@? rozumiem xD)
2. Zaznaczanie na każdym kroku że nie akceptujemy rosyjskich kart ani waluty.
3. Możliwie jak najdłuższe wydłużanie kontroli, przeglądanie wiz, zbędne pytania.
4. Naliczanie dodatkowych opłat za każdy dodatkowy centymetr i gram bagażu (ostatnio typ rusek nie chciał dopłacić i tak się awanturował że wezwaliśmy straż graniczna i go od razu zglebowali xD)

Dajcie jescze jakieś pomysły coby wspomóc moja mała wojenkę przeciwko ruzzkim.

#ukraina #rosja #wojna #pracbaza #lotnictwo #lotnisko
  • 208
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aarahon: Aha, czyli pan jest za zbiorową odpowiedzialnością już kumam. Czyli jak PiS coś odwali to nie będziesz protestowal tylko dzielnie weźmiesz to na klatę mam rozumieć? To jest dość kontrowersyjne stwierdzenie jeśli mówimy o Rosji gdzie nie ma wolnych wyborów xD Ale widzę że żyjesz jeszcze w bajkowym swiecie gdzie wszystko jest czarne lub białe
Czyli jak PiS coś odwali to nie będziesz protestowal tylko dzielnie weźmiesz to na klatę mam rozumieć?


@Meybah: Oczywiście że będę protestował ale to że zostali wybrani to wina nas wszystkich bo właśnie na to im pozwoliliśmy ¯\_(ツ)_/¯
A no to tak jak myślałem.


@Meybah: Myślałeś że jak zapytasz się pana Ferdynanda to dostaniesz odpowiedź od @aarahon?? Przecież to debilne myślenie ¯\(ツ)_/¯

Więc idąc logiką jesteś pisowcem.


@Meybah: Bo na zadane pytanie odpowiadam zgodnie z prawdą? To chyba odwrotnie ¯\
(ツ)_/¯