Wpis z mikrobloga

Siema, pracuje na lotnisku i codziennie mam doczynienia z ruskami. Macie jakieś pomysły jak najbardziej uprzykrzyć im życie? Póki co wpadłem na:

1. Mówienie do nich jak najbardziej skomplikowanym angielskim żeby wprowadzac ich w zakłopotanie (mimo że znam biegle rosyjski i udaje że #!$%@? rozumiem xD)
2. Zaznaczanie na każdym kroku że nie akceptujemy rosyjskich kart ani waluty.
3. Możliwie jak najdłuższe wydłużanie kontroli, przeglądanie wiz, zbędne pytania.
4. Naliczanie dodatkowych opłat za każdy dodatkowy centymetr i gram bagażu (ostatnio typ rusek nie chciał dopłacić i tak się awanturował że wezwaliśmy straż graniczna i go od razu zglebowali xD)

Dajcie jescze jakieś pomysły coby wspomóc moja mała wojenkę przeciwko ruzzkim.

#ukraina #rosja #wojna #pracbaza #lotnictwo #lotnisko
  • 208
  • Odpowiedz
@k44wy35ywestcoastwestcoast: Miałem gdzieś na świecie sytuacje z ruską, która pytała mnie o coś w ich języku. Była strasznie oburzona, że słabo kumam o co jej chodzi i kazała mi uczyć się rosyjskiego, bo to jest podstawa i wszyscy musza ten język znać. Oczywiście ona po angielsku nic.
  • Odpowiedz
@k44wy35ywestcoastwestcoast: Każdy, kto wjeżdżał na kołach to ruskich, to wie jak oni nas traktują, jak bydło. Każdy kto spotkał ich gdzieś na wakacjach w hotelowym barze czy restauracji, ten również wie jaka jest to wątpliwa przyjemność. Mimo iż nie popieram takich akcji odwetowych, to tutaj jak najbardziej uważam, że powinno się tłamsić tą zarazę.
  • Odpowiedz
@Meybah cóż to w ogóle za pytanie? Jakiś rusek powkurza się na bramce, bo jego kontrola trwa dłużej lub zapłaci parę rubli za nadprogramowy bagaż VS jakas rodzina na Ukrainie zostanie zgwałcona i zabita. Naprawdę uważasz, że sprzeciwianie się temu w różnych CYWILIZOWANYCH formach nie jest potrzebne?
  • Odpowiedz
  • 7
@k44wy35ywestcoastwestcoast small talk, zagadaj coś na rozluźnienie sytuacji:
- czy ktoś z rodziny (ojciec/brat) uczestniczył w zbiorowym gwałcie,
- czy ciężko się montuje wyrwany wcześniej z posadzką kibel i jak to jest nosić do niego wodę ze studnjy
itd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@k44wy35ywestcoastwestcoast: Fantastycznie, wreszcie masz przyzwolenie społeczne na to, żeby się nad kimś popastwić. Ciekawe jak daleko byście się posunęli w tym "pokazywaniu ruzzkom gdzie ich miejsce", gdyby nie ograniczało was prawo.
Niczym się nie różnicie od tych Rusków, którzy najgorliwiej wspierają działania swojego rządu na Ukrainie. Oni wierzą, że każdy Ukrainiec jest odpowiedzialny za zbrodnie reżimu kijowskiego, a Wy, że każdy Rosjanin jest odpowiedzialny za zbrodnie reżimu Putina.
  • Odpowiedz
@TheGreenBastard: @napster92: No dobra, tak wam się spieszy do wojenek? Mam wrażenie że większość wykopkow też chciałoby krasc pralki jak ruskie soldaty xD


@Meybah czy ty serio nie rozumiesz, że takie traktowanie ruskich przekłada się na ich morale. Mają dwie opcje:
1. Zrozumieć, że ich kraj to dzicz i niech zaczną protestować.
2. Nic nie robić, żeby świat ich polubił.
  • Odpowiedz
@k44wy35ywestcoastwestcoast: Przede wszystkim oni muszą wiedzieć dlaczego to robisz i że robisz to intencjonalnie bo inaczej tylko uprzykrzasz im życie ale nie połączą kropek.

Wiec to zaproponował kolega @GaiusBaltar brzmi ok. Twoj punk 4 tez jest ok o ile mozesz dodac "we are now very strict for Russians"
  • Odpowiedz