Wpis z mikrobloga

Siema, pracuje na lotnisku i codziennie mam doczynienia z ruskami. Macie jakieś pomysły jak najbardziej uprzykrzyć im życie? Póki co wpadłem na:

1. Mówienie do nich jak najbardziej skomplikowanym angielskim żeby wprowadzac ich w zakłopotanie (mimo że znam biegle rosyjski i udaje że #!$%@? rozumiem xD)
2. Zaznaczanie na każdym kroku że nie akceptujemy rosyjskich kart ani waluty.
3. Możliwie jak najdłuższe wydłużanie kontroli, przeglądanie wiz, zbędne pytania.
4. Naliczanie dodatkowych opłat za każdy dodatkowy centymetr i gram bagażu (ostatnio typ rusek nie chciał dopłacić i tak się awanturował że wezwaliśmy straż graniczna i go od razu zglebowali xD)

Dajcie jescze jakieś pomysły coby wspomóc moja mała wojenkę przeciwko ruzzkim.

#ukraina #rosja #wojna #pracbaza #lotnictwo #lotnisko
  • 208
@TheGreenBastard:

Tyle różnych narodów potrafiło wziąć swoich przywódców za ryj i uspokoić.

No popatrz, a na siebie spojrzeć nie potraficie, że macie pis, który ma takie same sposoby działania jak putin i jakoś przepędzić ich nie potraficie i pozwalacie, żeby niszczyli nasz kraj. Niedługo być może w krajach zachodu będzie przekaz taki, że Polska to kraj faszystowski w którym dyktatorem jest mały karakan, budujący potęge pancerną w celu zniszczenia Niemiec, bo
@k44wy35ywestcoastwestcoast: ale ty jesteś małostkowy ja jebe. Sam żyje w Polsce rządzonej przez idiotów i jest mi z tego powodu przykro, gdyby coś ci kretyni u władzy odwalili, gdzie jeszcze inni ludzie by za to mi dowalali to już w ogóle by było słabo, o na przykład Niemcy za to że Paljaki odrę otruly i zabiły setki razy więcej ryb niż ruskie Ukraińców.