Wpis z mikrobloga

Siema, pracuje na lotnisku i codziennie mam doczynienia z ruskami. Macie jakieś pomysły jak najbardziej uprzykrzyć im życie? Póki co wpadłem na:

1. Mówienie do nich jak najbardziej skomplikowanym angielskim żeby wprowadzac ich w zakłopotanie (mimo że znam biegle rosyjski i udaje że #!$%@? rozumiem xD)
2. Zaznaczanie na każdym kroku że nie akceptujemy rosyjskich kart ani waluty.
3. Możliwie jak najdłuższe wydłużanie kontroli, przeglądanie wiz, zbędne pytania.
4. Naliczanie dodatkowych opłat za każdy dodatkowy centymetr i gram bagażu (ostatnio typ rusek nie chciał dopłacić i tak się awanturował że wezwaliśmy straż graniczna i go od razu zglebowali xD)

Dajcie jescze jakieś pomysły coby wspomóc moja mała wojenkę przeciwko ruzzkim.

#ukraina #rosja #wojna #pracbaza #lotnictwo #lotnisko
  • 208
@k44wy35ywestcoastwestcoast: Po pierwsze, przedyskutuj to z szefostwem. Żeby potem bezsensownego przypału nie było.

Po drugie, strajk włoski zawsze w cenie. Czyli drobiazgowe kontrole, sztywne trzymanie się reguł ("Naliczanie dodatkowych opłat za każdy dodatkowy centymetr i gram bagażu" - super) itd.

Po trzecie, co do języka rosyjskiego - nie udawaj że nie znasz, ani nie mów że nie znasz. Powiedz im "mnie oczień żal, ja nie gawariu pa ruski" z przepięknym akcentem,
bomby burzące w terenach miejskich w gęstości jedna na 100m2, poza terenami miejskimi pociski altyleryjskie we wszystkie nieruchomości, potem bomby zapalające na każde 10000m2 i jak wszystko się wypali to wchodzą czołgi i ciągniki z pługami do głębokiej orki. Po zaoraniu rozdzielić sprawiedliwie i zapomnieć że taki naród był.


@aarahon: nooooo bo świetnie takie zgnojenie i zaoranie kraju zadziałało z Niemcami po I WŚ xD

A tak poza tym zapomniałeś o
Nie #!$%@?, bo od poniedziałku mają zakaz wjazdu.


@premo: nie mają "zakazu wjazdu" a jedynie zaprzestano wydawania im wiz turystycznych*. Rosjanie mający rosyjski paszport i kartę pobytu w Europie (czyli niemal 6 mln ludzi) mogą normalnie dalej wjeżdżać i wyjeżdżać z Schengen.

I to właśnie tych Rosjan, potencjalnie mieszkających z nami od wielu lat, także tych co wyjechali z Rosji po dojściu do władzy Putina, ataku na Gruzję czy aneksji Krymu