Wpis z mikrobloga

Siema, pracuje na lotnisku i codziennie mam doczynienia z ruskami. Macie jakieś pomysły jak najbardziej uprzykrzyć im życie? Póki co wpadłem na:

1. Mówienie do nich jak najbardziej skomplikowanym angielskim żeby wprowadzac ich w zakłopotanie (mimo że znam biegle rosyjski i udaje że #!$%@? rozumiem xD)
2. Zaznaczanie na każdym kroku że nie akceptujemy rosyjskich kart ani waluty.
3. Możliwie jak najdłuższe wydłużanie kontroli, przeglądanie wiz, zbędne pytania.
4. Naliczanie dodatkowych opłat za każdy dodatkowy centymetr i gram bagażu (ostatnio typ rusek nie chciał dopłacić i tak się awanturował że wezwaliśmy straż graniczna i go od razu zglebowali xD)

Dajcie jescze jakieś pomysły coby wspomóc moja mała wojenkę przeciwko ruzzkim.

#ukraina #rosja #wojna #pracbaza #lotnictwo #lotnisko
  • 208
@k44wy35ywestcoastwestcoast: sam najlepiej wiesz co masz robić, wykopki nie mogą Ci doradzić bo nie znają procedur. Np. mógłbym Ci doradzić żebyś go zaprosił do siebie, powiedział mu coś, że musi coś zrobić, gdzieś podejść a Ty mu popilnujesz bagażu i w tym czasie jak jego nie będzie ty wzywasz służby że zostawił ktoś bagaż bez opieki. No ja wiem, że to nie przejdzie ale nie wiem co przejdzie a co nie
@Meybah: aby rusek poczuł tu jak najbardziej niechciany. Z resztą, wątek żałowania "zwykłych rusków" był już tu wyjaśniany nie raz. Uważam że trzeba jechać z każdym kto jest chociaż w minimalnym stopniu częścią tego zbrodniczego świata. Poza tym, gdybyś usłyszał od pasażera w pracy że zrobią ci tu druga Bucze i będą strzelać jak do Ukraińców to też byś się #!$%@?ł i chciał odegrać.
Uważam, że mimo tyłu przekazów medialnych i mimo tego że jak widać ludzie już są sukcesywnie zaprogramowani na wrogość nie każdy z automatu jest złym człowiekiem. I warto czasem zachować klasę. Nikt nie ma wypisane na czole czy jest oligarcha (chociaż w sumie tacy ryaianarem nie lataja xD) czy popiera putina.


@Meybah: ale co to rossjan w 99% jest tak że popierają zbrodnie wojenne :p spotkałeś kiedykolwiek russka? :p
oni święcie